Ana Sayfa Gündem Oleg Cassini İzmir’deki ilk mağazasını açtı

Oleg Cassini İzmir’deki ilk mağazasını açtı

Oleg Cassini, İzmir’deki ilk mağazasını İzmir Optimum AVM’de açtı. Mağazada, Oleg Cassini’nin özenli işçiliği, zarif detay ve işlemeleriyle öne çıkan 2017 koleksiyonu İzmirli kadınların beğenisine sunuluyor. Yılın ilk çeyreğinde 3 yeni mağaza açarak Türkiye çapında 14 noktaya ulaşan marka, yılsonuna dek 9 yeni noktada daha olmayı planlıyor.

Oleg Cassini Türkiye’deki büyümesini hız kesmeden sürdürüyor. Son olarak İzmir Optimum AVM mağazası ile 2017’nin ilk çeyreğindeki 3’üncü açılışını yapan marka, böylece Türkiye genelinde 6 kentte toplam 14 mağazaya ulaşmış oldu. Türkiye gelinlik pazarının yüzde 70’ine sahip olan İzmir’de faaliyete başlaması, Oleg Cassini’nin büyüme planları doğrultusunda önemli bir adım olarak görülüyor. Markanın hedefi ise yılsonuna kadar 9 açılış daha gerçekleştirerek toplam 25 noktada olmak.

Oleg Cassini’nin İzmir’deki başarısına katkı sağlayacak en güçlü özelliği ise, yarım asrı aşkın süredir kadınları kendine hayran bırakan tasarımları. Farklı vücut tiplerine sahip, her stilden kadına hitap eden yüzlerce tasarımı bir araya getiren Oleg Cassini koleksiyonları bugün, alanında usta 100 kişilik bir tasarım ekibi tarafından tasarlanıyor. Koleksiyondaki tüm gelinlik ve abiyeler özenli işçilikleri, zarif detay ve işlemeleriyle dikkat çekiyor.

Tüm dünyada 400’den fazla mağazada

Monako Prensesi Grace Kelly ve First Lady Jacqueline Kennedy gibi pek çok ünlü stil ikonu için hazırladığı kostüm ve tasarımlarla adını moda tarihine altın harflerle yazdıran Oleg Cassini’nin mirası günümüzde birbirinden zarif gelinlik ve abiye koleksiyonları ile yaşamaya devam ediyor. Yarım asırlık bu Amerikan markası bugün eşsiz tasarımlarıyla tüm dünyada 400’den fazla mağazada satılıyor.

Hem iddialı hem zarif

İzmirli kadınlar yeni mağazayı ziyaret ettiklerinde markanın çekici, feminen ve bir o kadar da asil 2017 koleksiyonları ile karşılaşacaklar. Gelinlik koleksiyonunda tüller, şifonlar ve dantellerin kullanıldığı düşük omuzlu modeller öne çıkıyor. Derin ve cesur V yakalar ile bele kadar inen sırt dekolteleri, gelinlere hem iddialı hem de çok zarif bir görünüm veriyor. Göz alıcı uzun kuyruklu modeller asil bir duruş yaratırken, fırfırlar ve büzgülerle tamamlanan hareketli tasarımlar, bahar ve yaz aylarının neşesine uyum sağlıyor. Baştan ayağa ışıltı katan işlemeler, pullar, payetler, kristal boncuk bezemeler ve parlak püskül detayları ise gelinliklerin bir pırlanta kadar saf ve göz alıcı görünmesini sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz