Ana Sayfa Gündem Nissara AVM kapılarını açtı

Nissara AVM kapılarını açtı

Nissara AVM, Nevşehirliler’in yoğun ilgisiyle açıldı. Duygu Mühendislik İnşaat tarafından yapılan, kiralama ve yönetim danışmanlığı KDM AVM Danışmanlık tarafından yürütülen Nissara AVM, 55 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirildi.

Nevşehir Belediyesi tarafından Duygu İnşaat’a yaptırılan Nissara AVM, kapılarını açtı. Toplamda 5 katlı, 120 mağazası bulunan Nissara AVM, 26 bin 297 metrekare kiralanabilir alana sahip.

Nissara AVM ve Crown Plaza Otel’in toplam inşaat alanı 140 bin metrekare büyüklüğünde, alışveriş merkezi kiralanabilir alanıyla Nevşehir – Niğde – Aksaray ve Kırşehir bölgesinin en büyük merkezlerinden biri konumunda. İnşaat sektörünün önemli markalarından Ankara merkezli Duygu Mühendislik tarafından karma bir proje olarak hayata geçirilen proje, 55 milyon dolarlık yatırımla alışveriş standartlarını yükseltecek özeliklerle donatıldı.

Kiralama ve yönetim danışmanlığı KDM AVM Danışmanlık tarafından yürütülen Nissara AVM’nin toplam kiralanabilir alanı 26 bin 297 metrekare. Bünyesinde yerli – yabancı 85’e yakın markası, 7 salonlu sinema alanları, teraslı kafe ve restoran alanlarının yanı sıra bin kişilik oturma kapasiteli yeme – içme alanı, çocuklar için büyük eğlence ve oyun alanları ile alışveriş deneyimini eksiksiz bir hizmet anlayışıyla sunacak olan Nissara AVM, yaklaşık 600 kişiye istihdam sağlıyor.

“Dünyanın Gözü Üzerimde” sloganıyla Nevşehir’in kültür mirasına da dikkat çeken Nissara AVM, alışverişte sunduğu sayısız avantajlarını Nevşehir halkıyla buluşturan şehrin güzelliğine sihirli dokunuşlar katıyor. Nevşehir sınırları içerisinde Avanos, Acıgöl, Gülşehir ve Derinkuyu başta olmak üzere ilçeler için bir çekim noktası olan konumuyla ve peri bacalarının yer aldığı Ürgüp ilçesine olan yakınlığıyla Nevşehir’in tam merkezinde alışveriş keyfi, Nissara AVM’de hayat buluyor. Bir diğer yandan Nevşehir’in turistik potansiyeline bağlı olarak Niğde, Aksaray ve Kırşehir gibi çevre illerden de bu sayede ziyaretçi alma potansiyeline sahip olan Nissara AVM, tam anlamıyla ilgi odağı olmayı hedefliyor.

Nevşehirlilerle ilk kez buluşan markalar Nissara AVM’de

Modanın öncü markaları ve dünya lezzetlerini eşsiz bir doğa manzarasında buluşturan Nissara AVM, sadece alışveriş ihtiyacı için değil, misafirlerinin tüm sosyal ihtiyaçlarına da cevap vermek üzere kurgulandı.

Nevşehir’de ilk kez Nissara AVM’de bulunan markalar ise İpekyol, B&G Store, HD İskender, Pidem, D&R, Süvari, Watsons, Tekzen, Cinefora, Armağan Oyuncak, Madame Moss, Sport in Street, Atasun Optik, Lufian, Watsons, Marco Pascha Cafe, Yves Rocher, Sultan Ahmet Köftecisi, Kocatepe Kahveevi, Matilla Ayakkabı gibi perakende sektörüne yön veren markalar ziyaretçileriyle buluşuyor.

Yıllık 6 milyon misafiri ağırlamaya hazırlanan Nissara AVM, ayrıca şehrin ilk 5 yıldızlı oteli Crown Plaza’yla arasında özel bir geçişe sahip olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz