Ana Sayfa AVM Nisan ayında çocuklar Capacity’de eğleniyor

Nisan ayında çocuklar Capacity’de eğleniyor

Bakırköy’ün yaşam merkezi Capacity’de Nisan ayı çocuklar için birbirinden eğlenceli aktivitelerle dolu…

Alışveriş ve yaşam merkezi Capacity, Nisan ayında küçük misafirlerini birbirinden yaratıcı atölyelerin yanı sıra Masallar Ülkesi etkinlikleri ile ağırlıyor. Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Nisan ayının ilk üç hafta sonu düzenli olarak yaptığı atölyelere devam edecek. Çocuklar evadan ev, ipli çanta, kol çantası, kalemlik, resim çerçevesi yapımı, tuval boyama, mozaik atölyesi ile birlikte strafordan Türkiye Haritası yapım yanı sıra strafordan iç organları tanıma, boyama atölyelerinde yaratıcılıklarını konuşturacaklar. Atölyeler, 14.00-15.00 / 15.30-16.30 / 17.00-18.00 saatleri arasında 3 seans olarak gerçekleşecek.

Nisan ayının sonunda ise, minik misafirleri bir sürpriz bekliyor

Capacity’de 22-30 Nisan 2017 tarihleri arasında kurulacak Masallar Ülkesi’nde, Rapunzel, Külkedisi, Pinokyo, Pamuk Prenses, Kırmızı Başlıklı Kız ve Kurt gibi en sevilen masal kahramanları küçük konuklarını ağırlayacak. Alışveriş merkezinin ortak alanında kurulacak Masallar Ülkesi’nde çocuklar, Rapunzel’in meşhur kulesine tırmanmaktan Külkedisi’nin Balkabağı Arabasına binmeye, Gepetto’nun Pinokyo’yu yarattığı atölyesinde çalışmaktan, Aladdin’in Sihirli Sarayı’nda gezinmeye dek pek çok masalın büyülü dünyasına adım atma şansını yakalayacaklar.

Masallar Ülkesi’nin küçük ziyaretçileri, dünyaca tanınmış masalların Capacity Alışveriş Merkezi’nde kurulu platolarında masalları yeniden canlandırırken, atölyelerle yaratıcılıklarını konuşturacak, sürpriz hediyeler ve gösterilerle eğlenceye doyacaklar.

Masallar Ülkesi’nin büyülü dünyasında;
Rapunzel’in Kulesinde Tırmanma Aktivitesi
Külkedisi’nin Bal Kabağı Arabası Fotoğraf Çektirme Etkinliği
Gepetto’nun Pinokyo’yu Yaptığı Tezgahta Pinokyo Temalı Atölye Çalışmaları
Karga ile Tilki Kukla Gösterisi
Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler Sergisi
Kırmızı Başlıklı Kız ve Kurt Masal Dinletisi ve Sohbet
Alaadin’in Sarayı Sahne Gösterisi
gibi etkinlikler ile birbirinden eğlenceli masal kahramanları, sahne ve alan gösterileri çocuklarla buluşacak. Minik misafirler, 22 – 29 Nisan tarihleri arasında tüm gün Masallar Ülkesi’nde sevdikleri kahramanlar ile vakit geçirmeye doyacaklar; canlı masal etkinlikleri; 15.00 – 17.00 – 19.00 saatlerinde, Alaadin’in Sarayı Sahne Gösterisi ise her gün 14.00 – 16:00 – 18:00 saatlerinde gerçekleşecek.

Bakırköy’ün merkezinde yer alan ve yılda ortalama 22 milyon kişiyi misafir eden Capacity, ünlü marka karması, cafeleri, gece saat 02:00’a kadar açık restoranları, sanatsal etkinlikleri ve özel günlerdeki aktiviteleri ile hem alışverişin hem yaşamın merkezi olmayı sürdürüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz