Ana Sayfa Gündem NG Style’dan mağaza atağı

NG Style’dan mağaza atağı

Türkiye’nin önde gelen kadın giyim markası NG Style, 2016 yılını büyüme yılı ilan etti. İzmir, Konya, Ankara ve İzmit’te art arda mağazalar açan NG Style, yıl sonuna kadar yüzde 30 büyümeyi hedefliyor.

Modern ve şehirli kadının markası NG Style, mağaza sayısını artıyor. Kendi mağazalarının yanı sıra franchise vererek de büyüyen NG Style, art arda 4 mağaza açarak mağaza sayısını 12’ye çıkardı. İzmir, Konya ve Ankara’nın ardından İzmit’te de mağaza açan marka, mağaza sayısını yılsonunda 20’ye çıkarmayı planlıyor. Başarılı tasarımları ve dinamik yapısı ile son yıllarda kadınların gözde markası olan NG Style, yatırımcılar için de büyük fırsatlar sunuyor.

Franchise bedeli yok, yüzde 40 kâr

Markayı iyi bir noktaya taşıyabilecek girişimcilere franchising verdiklerini belirten NG Style Yönetim Kurulu Başkanı Nazlı Gürer Aldıkaçtı, franchise sistemi ile daha çok yeni açılacak AVM’lerde yer almayı hedeflediklerini söyledi. En büyük avantajımız ise marka ile tanışanın bir daha bırakmaması diyen Aldıkaçtı şunları söyledi:
“NG Style çok iyi konumlanmış ve doğru bir hedef kitleye giden bir marka olduğu için yatırımcılar için önemli bir fırsat sunuyor. Bu da yatırımcılara güçlü bir marka-müşteri ilişkisi ile işe devam etme şansı verecek. Franchise sistemimiz ile daha çok yeni açılacak AVM’lerde yer almayı hedefliyoruz. Bu sektörü bilen ve markayı iyi bir noktaya taşıyabilecek girişimcilere franchising veriyoruz. Sisteme giriş bedeli talep etmiyoruz. Minimum 100 metrekare bir mağaza büyüklüğü istiyoruz. Francihise’a yüzde 40 kar marjı bırakıyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz