Ana Sayfa AVM Next Level, Buğra Kazancı’yı konuk etti

Next Level, Buğra Kazancı’yı konuk etti

Yarıyıl tatilinde çocuklara sürprizler hazırlayan Next Level AVM, Youtube Türkiye’de oyun videoları ile fenomen olan Buğra Kazancı’yı ziyaretçileriyle buluşturdu.

Next Level, yarıyıl boyunca çocukları sevdikleri isimlerle buluşturmaya devam ediyor. Youtube Türkiye’de oyun videoları ile fenomen olan Buğra Kazancı Next Level’da cumartesi ve pazar günü hayranları ile buluştu. Ankaralıları çok sevdiğini söyleyen genç oyun geliştirici Ankara’ya yerleşeceğinin de müjdesini verdi. Yarıyıl tatili süresince kurulan oyun alanında yarışan birincilere özel hediyeler armağan eden Kazancı çocukların takip ettikleri oyunlar ile ilgili merak edilen soruları yanıtladı. Next Level ile projelerinin devam edeceğini ileten Buğra Kazancı çocuklar ile bol bol fotoğraf çektirdi.

Çocukların zorlu soruları ile zorlanan genç oyun geliştirici videolarının popüler olması ile ilgili şunları söyledi; “ Kimsede olmayan şeyleri yapmaya çalışıyorum. Böylece oyuna olan ilgi daha çok artıyor. Çocuklar için daha zevkli hale geliyor. Strateji oyunlarına ilgi son zamanlarda daha çok arttı. Ben de kendimi bu yönde daha fazla geliştiriyorum”. Henüz 20 yaşında olmasına rağmen birçok başarılı projeye imza atan Buğra Kazancı başlattığı sosyal sorumluluk projesi ile de sokak hayvanlarının bakımına katkı sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz