Ana Sayfa AVM Nevçarşı’da renkli çocuk atölyeleri

Nevçarşı’da renkli çocuk atölyeleri

Nevçarşı, çocukları eğlenceli ve öğretici atölye etkinlikleri ile bir araya getiriyor.

İstanbul’un keyifli alışveriş merkezlerinden biri olan Nevçarşı, çocukları eğlenceli ve öğretici atölye etkinlikleriyle ağırlıyor. 22-23-30 Mart tarihlerinde düzenlenecek olan çocuk atölyeleri etkinliği kapsamında, çocuklar farklı konseptlerde atölye çalışmalarına katılma fırsatı bulacaklar.

Etkinlikte, 23 Mart Cumartesi günü Soğan Figürler Atölyesi, 24 Mart Pazar günü Peyzaj Yeşillendirme Atölyesi ve 30 Mart Cumartesi günü Düşünen Filizler Atölyesi düzenlenecek. Her gün farklı bir atölye içeriği deneyimlenecek ve etkinlik cumartesi ve pazar günleri olmak üzere 3 seans halinde gerçekleştirilecek. Seans saatleri 15.30, 16.30 ve 17.30 olarak belirlendi.

Etkinliklere katılım için 4-12 yaş arası çocuklar kayıt yaptırmalı ve alışveriş merkezi içerisinden (market hariç) 150 TL’lik alışveriş fişi ile kayıt yaptırabilirler. Kayıtlar, etkinlik günleri saat 14.30’da başlayacak.

Nevçarşı alışveriş merkezi, çocukların keyifli vakit geçirecekleri, eğlenirken öğrenecekleri bir ortam sunarken, ailelere de kaliteli zaman geçirme fırsatı sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz