Ana Sayfa AVM Nevçarşı’da ‘Muhteşem Kasım’da çifte fırsat

Nevçarşı’da ‘Muhteşem Kasım’da çifte fırsat

Nevçarşı Alışveriş Merkezi, 9-26 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan “Çarkı Çevir Kampanyası” ile alışveriş tutkunlarına heyecan dolu bir fırsat sunuyor.

Nevçarşı Alışveriş Merkezi, müşterilerine özel bir kampanya düzenliyor. 9-26 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak olan “Çarkı Çevir Kampanyası” kapsamında, aynı gün içerisinde toplamda 3.000 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler çarkı çevirme şansı elde ediyor. Çarkı çeviren şanslı müşteriler, 500 TL, 750 TL, 1.000 TL hediye çeki veya 2 kişilik sinema bileti ile popcorn hediye çeki kazanma fırsatı yakalıyor.

Kazanılan hediye çekleri 500 TL, 750 TL, 1.000 TL veya 2 kişilik sinema bileti ile popcorn şeklinde değişiklik gösterebiliyor. Kampanya, aynı gün içerisinde yapılan tek seferde gerçekleştirilen toplam alışveriş tutarları üzerinden geçerli olup, Market (Migros) yeme-içme, kafe-restoran, kuyum ve Tobacco shop fişleri kampanyaya dahil değil.

Kazanılan Param Kart ödülleri ve hediye çekleri sadece 27 Aralık ile 7 Ocak tarihleri arasında geçerli olacak. Müşteriler, bu süre içinde ödüllerini kullanarak alışverişlerini daha keyifli hale getirebilecekler. Kampanya, müşterilere alışveriş deneyimlerini daha eğlenceli hale getirme ve ödüllendirme fırsatı sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz