Ana Sayfa AVM Nevçarşı’da alışverişler yemek ve sinema keyfi ile taçlandırılıyor

Nevçarşı’da alışverişler yemek ve sinema keyfi ile taçlandırılıyor

Nevçarşı’da 1.500 TL ve üzeri alışverişler yemek çeki veya sinema biletiyle ödüllendiriliyor.

Üsküdar’ın seçkin alışveriş noktası Nevçarşı, ziyaretçilerine yepyeni bir kampanya ile keyif dolu anlar yaşatıyor. 7-27 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek kampanya kapsamında, aynı gün içerisinde toplamda 1.500 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, yemek çekleri veya sinema bileti kazanma fırsatı yakalayacak.

7-27 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanya, aynı gün içerisinde tek seferde veya toplamda 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacak. Kazanılan yemek çekleri ve sinema bileti, 28 Eylül-8 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak ve bu tarihler arasında alışveriş merkezinin özel mağazalarında kullanılabilecek.

Kampanyaya katılmak isteyen ziyaretçilere, danışma biriminden yemek çeki katılım kuponu ve sinema bileti verilecek. Bu özel fırsat sayesinde ziyaretçiler, yemek çekleri ile keyifli bir yemek deneyimi yaşarken, sinema bileti ile en son çıkan filmleri izleme fırsatı bulacaklar.

Kampanya kapsamında toplamda 500 kişi yemek çeki veya sinema bileti kazanma fırsatını elde edecek. Bu özel avantajdan yararlanmak isteyenlerin hızlı davranmaları önem taşıyor. Her bir ziyaretçi, kampanya süresi boyunca sadece 1 defa katılım sağlayabilecek, böylece daha fazla kişinin bu keyifli kampanyadan faydalanması hedefleniyor. Kazanılan yemek çekleri ve sinema biletlerinin son kullanım tarihi 8 Ekim 2023 olarak belirlendi.

Nevçarşı, ziyaretçilerine alışverişin ötesinde keyifli deneyimler sunmaya devam ederken, bu özel kampanya ile alışverişlerinizi unutulmaz anılara dönüştürme fırsatını kaçırmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz