Ana Sayfa AVM Nevçarşı Alışveriş Merkezi’nde Minik Şefler Atölyesi heyecanı

Nevçarşı Alışveriş Merkezi’nde Minik Şefler Atölyesi heyecanı

Nevçarşı Alışveriş Merkezi, 3-6 yaş grubundaki minikleri ağırlayacak. Marşmelov süsleme ve donut süsleme atölyeleriyle düzenlenecek etkinliklerde çocuklar, renkli malzemelerle hayal dünyalarını süsleyecek.

Nevçarşı Alışveriş Merkezi, 10-11 ve 17-18 Şubat tarihlerinde minik ziyaretçilerini eğlenceli atölye etkinlikleriyle buluşturacak. 3-6 yaş grubundaki minikler için düzenlenecek etkinlikler, yaratıcı süsleme ve minik şeflerin lezzetli dünyasını keşfetme fırsatı sunacak.

Her atölye etkinliği 15.00, 16.30 ve 18.00 saatlerinde 3 seans olarak gerçekleşecek. Katılım için etkinlik gününe ait 150 TL’lik alışveriş fişi gösterilmesi gerekiyor.

10-11 Şubat Cumartesi-Pazar: Marşmelov Süsleme
Minikler, renkli marşmelovları kullanarak hayal dünyalarını süsleyecek. Eğlenceli ve interaktif bu etkinlik, çocukların el becerilerini geliştirirken aynı zamanda keyifli anlar yaşamalarına olanak tanıyacak.

17-18 Şubat Cumartesi-Pazar: Donut Süsleme
Minik şefler, bu sefer lezzetli donutları kendi zevklerine göre süsleyerek kendilerini birer pasta şefi gibi hissedecek. Renkli şekerlemeler, çikolata sosu ve diğer malzemelerle donatılan atölye, çocukların hayal güçlerini geliştirecek.

Minikler, renkli ve eğlenceli atölye etkinlikleriyle hem öğrenecek hem de keyifli vakit geçirecekler. Ebeveynler de çocuklarıyla birlikte alışverişin tadını çıkarırken, onların yaratıcılıklarına tanıklık etmenin keyfini yaşayacaklar. Katılımcı sayısının sınırlı olduğu etkinliklere erken kayıt yaptırmak ise öneriliyor. Minik şefler etkinliği, Nevçarşı Alışveriş Merkezi’nin her yaştan ziyaretçisi için keyifli bir aile günü sunmayı hedefliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz