Ana Sayfa Marka-Mağaza Nanan anneleri, çocuklarıyla masal dünyasında

Nanan anneleri, çocuklarıyla masal dünyasında

İtalyan bebek markası Nanan, ürünleri ve konsepti ile açıldığından beri anneleri ve bebeklerini bir masal dünyasına davet ediyordu. Bu güzel masal “Altın Saçlı Kız Ve 3 Ayı” masalına dönüşerek, Nanan anneleri ve bebeklerini Nanan mağazalarında buluşturuyor.

“Altın Saçlı Kız Ve 3 Ayı” masalı Nanan mağazalarında canlanıyor. İtalyan bebek markası Nanan ve eğitici ve eğlenceli masal atölyeleriyle bilinen KidsNook anneler ve bebeklerini Nanan mağazalarında buluşturuyor.

Bebeklerin küçük motor kas gelişimlerine, duygusal zekasına ve dolaylı olarak iletişim kurabilmesine olumlu katkılar sağlayan masal atölyeleri gerçekleştiren KidsNook ile ürünleriyle bebeklerin ve annelerin gözdesi olan Nanan, Zorlu Center Köprü Katı’ndaki ve Aqua Florya’da açılan yeni mağazasına “Altın Saçlı Kız Ve 3 Ayı” masal atölyesine tüm anneleri ve bebeklerini davet ediyor. 15 Mart’ta ve 23 Nisan’da Zorlu Center Köprü katı Nanan mağazasındaki “Altın Saçlı Kız Ve 3 Ayı” masal atölyesine katılım ücretsiz olup önceden kayıt yapılması gerekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz