Ana Sayfa AVM Capacity’de Mart ayı boyunca müzik dolu sohbetler

Capacity’de Mart ayı boyunca müzik dolu sohbetler

Sahip olduğu güçlü marka karmasıyla modanın nabzını tutan, Bakırköy’ün en gözde alışveriş ve yaşam merkezi Capacity, imza attığı muhteşem etkinliklerle de ziyaretçilerini keyif dolu bir yolculuğa çıkarıyor. Türkiye’nin en iyi radyo istasyonları arasında yer alan Best FM işbirliğinde, alışveriş merkezinden gerçekleştirilen canlı yayınlar aracılığıyla ziyaretçilerini sürpriz konuklar ile buluşturan Capacity, kış mevsiminin finaline sahne olan Mart ayında ziyaretçilerine keyif ve müzik dolu anlar yaşatmayı sürdürecek.

Türkiye’nin en iyi radyo istasyonları arasında yer alan Best FM’de yayınlanan programıyla dinleyicilerin gönüllerini feth eden Yasemin Şefik, Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nden gerçekleştirdiği canlı yayınlara Mart ayı süresince devam edecek. Her pazartesi 14.00 – 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek canlı yayınların ilki, 7 Mart Pazartesi günü, “Bu kadar mı zor?” adlı single çalışmasıyla kısa sürede müzik listelerinde ilk sıralara tırmanan Özgün, Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde sevenlerine müzik dolu bir sohbet ziyafeti yaşatacak.

Mart’ta Best FM canlı yayınına müzik damga vuracak

Her hafta birbirinden ünlü isimleri Capacity AVM’den canlı yayınla Best FM’de ağırlayan Yasemin Şefik, Mart ayı içerisinde müzik dünyasının en çok takip edilen isimlerini ağırlamayı sürdürecek. Bu yılın başlarında piyasaya sunduğu yeni albümü ile genç kızların sevgisini kazanan Ravi İncigöz 14 Mart Pazartesi günü, sevenleriyle buluşacak.

21 Mart Pazartesi günü gerçekleşecek canlı yayında, tüm Türkiye’nin “Kafası karışık Kontrtenor” olarak tanıdığı, bu yönüyle müzik dünyasına farklı bir kimlik kazandıran Nuri Harun Ateş’in damga vurduğu müzik dolu keyifli bir sohbet yaşanacak.

28 Mart’taki canlı yayında, pop müziğin en başarılı isimlerinden biri olarak 90’lı yılların unutulmaz isimleri arasında yer alan Soner Arıca, müzik kariyerindeki dönüm noktalarını müzik dolu keyifli bir sohbet eşliğinde anlatacak.

Alışveriş ve eğlencenin merkezi Capacity Avm’de , Best FM’in ünlü programcısı Yasemin Şefik ile 7 Mart Pazartesi günü başlayan canlı yayınlar, her Pazartesi 14.00-16.00 saatleri arasında Mart ayı sonuna kadar devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz