Ana Sayfa Gündem MRC Lojistik’ten AVM’lere özel yazılım

MRC Lojistik’ten AVM’lere özel yazılım

AVM lojistiği hizmeti veren MRC Lojistik, özel bir yazılım hazırlayarak mağaza ürün taşımacılığında bilgi kaybı ve riskleri azaltıyor. MRC Lojistik Pazarlama Müdürü Bülent Alkaş, “Yazılım sayesinde AVM lojistiği süreci başarılı bir şekilde yönetilebilecek” diye konuştu.

MRC Lojistik, AVM lojistiğinde başarılı bir süreç yönetimi için özel bir yazılıma imza attı. AVM lojistik yazılım programı ile AVM mağazalarına ürün taşımacılığında bilgi kaybı ve gözden kaçacak taşıma adeti risklerini önlemek amacıyla barkod okuyuculu mobil uygulama programı uyarlanarak modül hizmeti sunuluyor.

MRC Lojistik Pazarlama Müdürü Bülent Alkaş, “Lojistik yazılım programı sayesinde AVM’lere mobil özgürlük kazandıran bir çözüm sunuyoruz” dedi. Alkaş, anlık verilere tüm şubelerden erişim sağlandığını belirterek, böylelikle taşıma sırasında tespit edilemeyen carin ürünlerin, kasıtlı veya kasıtsız gözden kaçırılmış kayıt dışı taşımaların da önüne geçildiğine dikkat çekti. Barkod’lu, e-Fatura müfredatlı, mobil bulut uyumlu ve aynı zamanda veri tabanına online anlık veri ile sipariş giriş çıkışlarını resmi olarak kayıt altına alacak sistemli taşımacılık hizmeti sunduklarını söyleyen MRC Lojistik Pazarlama Müdürü Bülent Alkaş, sözlerini şöyle sürdürdü:

“İnternet imkanlarının gelişmesiyle bilgi paylaşımı üzerine beklentiler arttı. Herkes, ihtiyaç duyduğu bilgiye, farklı zamanlarda ve farklı ortamlardan erişmek durumunda. Birimlerde farklı uygulamalar kullanmak yerine, kurum çalışanlarına ve dış iş ortakları çalışanlarına entegre bir çözüm geliştirilmeli. Projenin yapılacağı firma, tüm birimlerinin bir sistem altında toplanmasını, bünyesindeki çalışanların tek bir sistem sayesinde farklı yetkilerle ihtiyacı olan ve sınırlandırılmış bilgiye ulaşabilmesini hedefliyor. Yönetimsel İşlevler gibi faaliyetlerin endüstriyel el terminalleri, yeniçağın cihazları akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden kolaylıkla yapılabilmesine olanak sağlayan AVM lojistik yazılım programı ile işletmeye mobil özgürlük kazandıran bir çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.”

AVM lojistik yazılımı sayesinde hızlı ve pratik uygulama

AVM lojistik yazılımı programı sayesinde işletmeler satış personelleri ile araçlarında fatura kesme özgürlüğü yaşayabileceklerini anlatan Alkaş, işlemlerin hızlı ve pratik şekilde tamamlanarak işletme verimliliğin artırıldığını vurguladı. Bülent Alkaş, sadece çalışanların değil AVM mal kabul içerisindeki çalışanların ve yöneticilerin de cep telefonlarından veya tabletlerinden sisteme bağlanarak online raporlama ile anında gerekli bilgiye ulaşabildiklerine dikkat çekti.

AVM lojistik yazılım programı, Windows, Android gibi cihazlar tarafından destekleniyor. Yazılım, Android işletim sistemi üzerinden uygulama olarak kullanılabilirken diğer mobil işletim sistemlerinde tarayıcı-browser üzerinden kullanımı sağlanıyor.
Detaylı bilgi için http://mrclojistik.com/ 0541 487 76 54

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz