Ana Sayfa AVM Modern East AVM’de eğlence sürüyor

Modern East AVM’de eğlence sürüyor

Sevilen ikili Kadir Çöpdemir ve Pascal Nouma, İstanbul’un en yeni alışveriş ve yaşam alanı Modern East AVM’de sevenleriyle buluştu. Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen Kadir Çöpdemir-Pascal Nouma şöyleşi ve imza gününde kahkahalar yine havada uçtu.

Bugüne kadar gittikleri her şehri kahkahaya boğan ikili bu kez Modern East ziyaretçilerine unutulmaz bir gün yaşattı. Sevenlerinin sorularını yanıtlayan muhteşem ikili, açıklamalarıyla AVM ziyaretçilerine keyifli saatler yaşattı. Bir hayranının “Bir sinema filminde kimle oynamak istersiniz” sorusunda Pascal Nouma “Kıvanç Tatlıtuğ” deyince Kadir Çöpdemir “Ağabey o sarışın ben Kenan İmirzalıoğlu’yla oynamak isterim” diye yanıt verdi.

Birlikte bir reklam filminde rol alan ikiliye “Kim daha çok para kazandı” diye soruldu. Kadir Çöpdemir, “Pascal benden daha çok kazanmadı. Biz çok iyi bir ortağız, eşit kazandık” diye konuştu. Geçtiğimiz yıl Survivor’da yarışan Pascal Nouma, Yattara’nın arkadaşı olmasına rağmen Atakan’ı desteklediğini itiraf etti. Nouma, “Yattara ikinci olabilir ama Atakan kazansın istiyorum” derken Kadir Çöpdemir sözü girerek, “Ben Yılmaz Morgül’ü destekliyordum ama olmadı” dedi. Bir ziyaretçinin “Yılmaz Morgül erkekliğin kitabını yazacakmış” sözleri üzerine de “O kitap biraz kısa sürer. 3-5 sayfalık broşür olur” yanıtını vardı.

“Nur Yerlitaş, Banu Alkan ve Bülent Ersoy’la birlikte ünlüler takımında yer almak ister misiniz” sorusuna ise “Pascal’a cillop gibi kızlar, bana gelince dinazorlar çağı…” diyerek ünlü ismileri kızdaracak açıklamalar yaptı. Söyleşi sonunda imza dağıtan ikili, sevenleriyle de bol bol fotoğraf çektirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz