Ana Sayfa AVM Model of Celebrity jürisi ve Semih Öztürk Bursa’da

Model of Celebrity jürisi ve Semih Öztürk Bursa’da

Türkiye’nin dört bir yanını dolaşarak yetenekli gençleri keşfedip ekran ve podyumlara kazandıran Model of Celebrity jürisini yeni durağı Bursa Endülüs Park Alışveriş Merkezi. Model of Celebrity’nin sürpriz konuğu ise Semih Öztürk.

Başarılı organizatör Banu Noyan, usta koreograf Uğurkan Erez ve ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan’dan oluşan Model of Celebrity jürisi 18 Aralık’ta Endülüs Park’taki yerini alacak ve Bursalı gençler için şöhret kapısını aralayacak.

Model of Celebrity’nin sürprizi ise Ütopya ve Survivor yarışmalarına damga vuran televizyon fenomeni Semih Öztürk olacak. Model of Celebrity’ye konuk jüri olarak dahil olan Bursalı Semih Öztürk, hemşehrileri arasında seçim yapmaya çalışacak.
Podyum ve ekrana adım atmak için kendine güvenenler ise bu usta jüri karşısında yeteneklerini sergileyerek şöhret kapısından geçmek için birbirleriyle yarışacak.

18 Aralık Pazar günü saat 15.00’te gerçekleşecek Model of Celebrity ön elemeyi geçmeyi başaranlar, muhteşem finalde podyuma çıkarak şov dünyasına adım atacak.
Ünlü bir oyuncu, sunucu ya da başarılı bir manken olmak isteyenler, Semih Öztürk’ün konuk olduğu alanlarında duayen Model of Celebrity jürisinin karşısındaki yerinizi almak için başvurabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz