Ana Sayfa İNDEKS 1001 Airport Mall Model of Celebrity jürisi, Kıbrıslı yetenekleri keşfedecek

Model of Celebrity jürisi, Kıbrıslı yetenekleri keşfedecek

Model of Celebrity jürisi, 1001 Airport Mall’de olacak. Yetenek avcıları, şöhret hayali kuran gençlerle 1001 Airport Mall’de buluşacak.

Türkiye’nin dört bir yanını dolaşarak yetenekli gençleri keşfedip ekran ve podyumlara kazandıran Model of Celebrity jürisinin yeni durağı 1001 Airport Mall. Başarılı organizatör Banu Noyan, usta koreograf Uğurkan Erez ve ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan’dan oluşan Model of Celebrity jürisi, 7 Ağustos Pazar günü KKTC’de olacak.

Geçtiğimiz yıl Banu Noyan’ın organizasyonuyla başlayan yarışmanın ön elemeleri Türkiye’nin farklı kentlerinde gerçekleşiyor. Ön elemeleri geçen yarışmacılar yarı finale katılma hakkı kazanıyor. Yarışma da dereceye girenler model olma şansını yakalıyor.

Bu yıl ön elemelere Kuzey Kıbrıs da katılıyor

Kuzey Kıbrıs’ın ilk ve tek alışveriş yaşam merkezi 1001 Airport Mall yönetimi bu yarışmada Kuzey Kıbrıs’ın başarılı gençlerinin de bulunması gerektiğine inandıklarını söyleyerek yarışmanın ön elemelerinin bir ayağının da Kıbrıs’ta olmasını sağladı.

Sunuculuğunu Şenol İpek’in yapacağı yarışmaya 16 yaşını doldurmuş herkes aday olabilecek. Son başvuru tarihi 6 Ağustos olan yarışmaya katılmak isteyenler başvurularını 1001 Airport Mall danışmasına yapabilecekler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz