Ana Sayfa AVM Model of Celebrity, Adana M1’de yetenek avına çıktı

Model of Celebrity, Adana M1’de yetenek avına çıktı

Yüzlerce genç, Model of Celebrity M1 Adana AVM’de şov dünyası için yarıştı. Banu Noyan organizasyonuyla düzenlenen Model of Celebrity yarışması Adanalı gençler için yetenek avına çıktı.

Düzenlediği organizasyon ve yarışmalarla onlarca genci şov dünyasına kazandıran organizatör Banu Noyan, Model of Celebrity yarışmasıyla podyum ve ekranlara yeni yüzler kazandırmak için bu kez M1 Adana Alışveriş Merkezi’ndeydi.

Jürisinde Banu Noyan, Armağan Çağlayan ve Uğurkan Erez’in yanı sıra M1 Adana AVM Müdürü Yalçın Öz’ün de yer aldığı Model of Celebrity seçmelerine 500 genç katıldı. 11 kişinin yarı finale kaldığı yarışmaya jüri üyelerinin sözleri damga vurdu.

O Ses Türkiye yarışmasında Ebru Gündeş’in yerine jüri üyesi olan Sibel Can, Uğurkan Erez ile Armağan Çağlayan’ın tartışmasına neden oldu.

Armağan Çağlayan, “Ben O Ses jürisi için Ebru Gündeş’i tercih ederim. Jüri üyeliği de mankenlik gibi kilometre işi. Ebru profesyonel, Sibel Can da zamanla profesyonelleşecektir” deyince Uğurkan Erez, “Ebru senin kankan olduğu için öyle diyorsun. Sibel de benim kankam. Bence ikisi de iyi. Ayrıca Sibel Can’ın daha önce jüriliği var, o kilometrenin bir kısmını yaptı orada” yanıtını verdi.

İkili arasındaki tartışma jüri üyelerinde podyum dünyasında da taştı. Uğurkan Erez, Armağan Çağlayan’ın “Mankenler aç olduğu için oyunculuk yapıyor” sözlerine karşı çıktı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz