Ana Sayfa Vitrin Miss Poem kış koleksiyonu

Miss Poem kış koleksiyonu

Miss Poem kış koleksiyonu tanıtıldı. Miss Poem, 2015 – 2016 Sonbahar – Kış koleksiyonunda “Play with Colors Be Fashion” temasıyla kışın kasvetini sıcak renklerle dağıtıyor.

Modanın trendlerini belirleyen markası Miss Poem kış koleksiyonu tanıtıldı. Sonbahar – kış koleksiyonunda sıcak renklerle yaratıcı ve özgün bir tarz yaratıyor. Kasvetli kış günlerinde, renklerin ışıltısıyla tarzınız ön plana çıkıyor. Renklerde siyah beyaz hakimiyetinin yanı sıra asit yeşili, haki, erguvan, saks, kiremit, ve toprak tonlarının hakim olduğu bir renk yelpazesi sezona damgasını vuruyor.

Kumaşlarda jakarlar, etnik desenli kumaşlar, süetler, deriler, kendinden dokulu kaliteler, kadife, triko görünümlü örmeler, kaşkorse dokularla özgün bir tasarım göze çarpıyor. “Play with Colors Be Fashion” temasıyla istenilen renklerle tarzı yansıtan kombinler yapılabiliyor.

Üst grupta asimetrik formlar, kruvaze kapamalar, lazer kesimler, uzun tunikler, rahat, geniş ve maskülen formlar kullanılırken, alt grupta bilekte veya bilek üstü kısa yüksek bel dar form pantolonlar, yarım ve tam İspanyol paçalar bu yılın trendleri arasında yer alıyor. Eteklerde yüksek bel, dar diz altı ve diz bilek arası kalem etekler, mini boy kum saati etekler bu yıl genç kızların favorileri arasında yer alıyor. Elbiselerde ise dar form, diz bilek arası ve kum saati mini form şıklığınıza zarafet katıyor.
Denimlerde yırtıklar, armalar, girlfriend (yüksek bel bol form) kesimler, dar yüksek bel formlar, tam ve yarım İspanyol denimler ve özellikle siyah denimler yırtıklı ve düz olmak üzere ön plana çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz