Ana Sayfa AVM Minikler karne sevincini Piazza’da yaşayacak

Minikler karne sevincini Piazza’da yaşayacak

2016-2017 eğitim-öğretim yılı 9 Haziran Cuma günü sona erecek. Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi ise minik ziyaretçilerine “Bir Tatil Köyü Macerası” etkinliği ile eğlence dolu bir karne hediyesi sunacak.

Dünyanın tatlarını, eğlencesini ve modasını Kahramanmaraş halkı ile buluşturan Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, okulların kapanmasıyla birlikte tüm minik ziyaretçilerini eğlenceli bir etkinlikte bir araya getirecek. 9 Haziran Cuma günü karne alacak olan minikler, Piazza’nın 9 – 10 – 11 Haziran tarihlerinde gerçekleştireceği “Bir Tatil Köyü Macerası” etkinliğinde stres atacak. Sandaldan palmiye ağaçlarına, balık tutma alanından kum havuzuna kadar birçok aktivite alanının yer alacağı etkinlikte çocuklar kendilerini tatil köyünde hissedecek.

Etkinliğe katılan minikler, kumdan kale yapma, ahşap balık boyama, kum boyama, balık tutma ve mini disco aktiviteleri ile çeşitli yarışma ve oyunlarla keyif ve eğlence dolu anlar yaşayacak.

Piazza AVM’nin etkinlik alanında gerçekleştirilecek “Bir Tatil Köyü Macerası” etkinliğine, 50 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler ücretsiz olarak katılabilecek. Etkinliğe katılmak için kayıt noktasına başvuru yapılması yeterli olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz