Ana Sayfa AVM Minik Şefler Anneler Günü’nde Nevçarşı’da yeteneklerini konuşturacak

Minik Şefler Anneler Günü’nde Nevçarşı’da yeteneklerini konuşturacak

Nevçarşı Alışveriş Merkezi, Anneler Günü’ne özel minik şefler çocuk atölyesi etkinliği düzenliyor. 13-14-15 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek etkinlikte çocuklar, pastalarını yaratıcılıklarıyla süsleyecekler ve evlerine götürebilecekler.

Nevçarşı Alışveriş Merkezi, Anneler Günü’ne özel bir çocuk atölyesi etkinliği düzenliyor. 13-14-15 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinliğe 5 yaş ve üzeri tüm çocuklar davetli.

Etkinlik kapsamında her gün farklı bir atölye yapılacak ve her seansa 20’den fazla çocuk katılabilecek. Atölyelerde çocuklar pandispanya cupcake ya da tartoletini pastacı kreması, meyve ve süslemelerle birlikte şeker hamuru ile kaplayacaklar. 45 dakikalık atölye sonunda, çocuklar yaptıkları pastaları özel kutularında evlerine götürebilecekler.

Etkinlik boyunca, Executive Chef Ardıl Can Şahin çocuklara eşlik edecek ve onlara yaratıcı fikirler sunacak. Etkinliğe katılım, 100 TL’lik alışveriş fişi ile yapılabilir. Market fişleri geçerli değildir. Her seans 20 kişi ile sınırlıdır ve kayıtlar etkinlik günü saat 13.00’te atölye alanında başlayacak.

Bu eğlenceli ve interaktif etkinlik, çocukların el becerilerini geliştirmelerine ve lezzetli tatlar yaratmalarına olanak tanıyacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz