Ana Sayfa Hizmet-Tedarik Mikro Yazılım eğitime yatırım yaptı

Mikro Yazılım eğitime yatırım yaptı

Türkiye’nin önde gelen yazılım şirketlerinden Mikro Yazılım, eğitim platformu Akademikro’yu baştan aşağı yenileyerek çok kapsamlı bir online eğitim plaftormu geliştirdi. 

Mikro Yazılım, eğitim platformu markası Akademikro’yu baştan aşağı yenileyerek, iş ortaklarına özel platform bağımsız, mobil olarak erişilebilecek verimli ve etkili bir öğrenme süreci ile çok kapsamlı bir eğitim, sınav ve sertifikasyon platformu geliştirdi.

Türkiye’nin lider e-öğrenme kurumu Enocta işbirliği ile geliştirilen Akademikro; Mikro Yazılım’ın tüm Türkiye geneline yayılmış 300 iş ortağı bünyesindeki yaklaşık 800 nitelikli bayi çalışanına ve Mikro Yazılım danışmanlarına tek bir platform üzerinden kesintisiz ve yüksek standartlarda bir eğitim olanağı sunacak. Bir yılı aşkın süre çalışılarak, 20 kişilik bir ekip tarafından geliştirilen projede, halen 1 yıllık daha geliştirme süreci öngörülüyor.

Mikro Yazılım İş Ortakları elearn.akademikro.com.tr adresine tıklayarak Akademikro’nun mevcu sınıf içi eğitimlerini destekleyen, etkin, keyif veren ve yenilikçi öğrenme modellerini sunan eğitim platformuna bu adresten ulaşılabiliyorlar.

Akademikro ile e-Sertifika dönemi başlıyor

Akademikro’nun, Mikro Yazılım iş ortaklarına sunacağı diğer bir hizmet ise e-sertifika. E-sertifika hizmeti sayesinde sertifika alma/yenileme işlemleri artık çok daha kolay ve hızlı. Üstelik bu sayede Mikro Yazılım iş ortaklarının çalışanlarının tüm eğitim faaliyetlerini, başarı durumlarını, güncel sertifika bilgilerini, sertifika geçerlilik süreleri tek bir çatı altında toplanmış olacak.

Akademikro’nun önemi nedir?

– Akademikro sayesinde, Mikro Yazılım’ın 30 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi, iş ortaklarının ve danışmanlarının yararlanabileceği sistemli bir eğitim içeriğine dönüştürülüyor.

– Tüm eğitim içerikleri düzenlenip geliştirilerek, onların denetlenebilir ve takip edilebilir bir yapıya sahip olması sağlanıyor.
– Akademikro ile Mikro Yazılım iş ortaklarının sunacağı hizmetin aynı yüksek standartlarda ve kalitede buluşturmak hedefleniyor.

– Akademikro, Mikro Yazılım danışmanlarının bilgilerinin resmi ve en güncel haliyle saklandığı bir “kariyer havuzu” olarak da görev yapacak.

– Akademikro ile Mikro Yazılım danışmanlarının kişisel gelişimlerine ve kariyerlerine büyük katkı sağlanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz