Ana Sayfa Marka-Mağaza Michael Kors, Kate Hudson ile açlıkla savaşacak

Michael Kors, Kate Hudson ile açlıkla savaşacak

Michael Kors, Dünya Yemek Günü için Kate Hudson ile iş birliğini duyurdu.

16 Ekimde gerçekleşecek olan Dünya Yemek Günü bekleyişi içindeyken Michael Kors, markanın küresel açlık ile mücadele kampanyası olan Watch Hunger Stop (Açlıkla Savaş)’ı destekleyen girişimlerini duyurdu. 4’üncü kez gerçekleştirilecek Hunger Stop United Nations World Food Programme (WFP) (Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Programı) ihtiyacı olan çocuklara 13 milyon yemeğin tedarik edilmesini sağladı.

Aktris, yazar, girişimci ve hümanist olan Kate Hudson bir kez daha Açlıkla Savaş için Michael Kors ile birlikte çalışıyor. “Bu önemli konu için Michael Kors ile olan işbirliğime devam etmekten gurur duyuyorum,” diyor Hudson. “Hepimiz dünyadaki çocukların sağlıklı, mutlu, güçlü ve eğitimli olmasını sağlamak için sorumluyuz ve hepsi açlığın yok edilmesi ile başlar.”

Özel yapım aktivite takip cihazı

Bu seneki kampanyanın en önemli parçası Açlıkla Savaş’ı destekleyen özel olarak tasarlanmış olan aktivite takip cihazı. Bu eşsiz parça seçili Michael Kors mağazalarında ve MichaelKors.com’da özel olarak satılacak. Her satılan aktivite takip cihazına karşılık olarak Dünya Gıda Programına okul öğünlerini desteklemek için 100 öğün bağışlanacaktır. Michael Kors Erişim koleksiyonunun yeni parçası olan bu cihaz, beyaz sedef yüzeyinin üzerinde bulunan dünya haritası ve deri kayışının üzerine kabartmalı olarak işlenmiş “Watch Hunger Stop” yazısı ile sorunun önemine dikkat çekmek için özel olarak tasarlandı. Michael Kors Erişim aplikasyonu tarafından güçlendirilecek, hedef belirlemeyi sağlayacak, adımları takip edecek (yakılan kalorileri ve mesafeyi) ve uyku aktivitelerini gözlemliyor. Şarj edilmesini gerektirmeyen bu takip cihazı iPhone ve Android ile uyumlu, fotoğraf çekmeyi, müzik dinlemeyi ve telefonunu bulmayı sağlayan uzaktan kumanda özelliği bulunuyor. Hem erkek hem kadın takip cihazları 145 dolardan satışa sunulacak.

Açlıkla savaş saatleri

Özel yapım saatler, “Açlıkla Savaş”ın başından beri her satılan saat için Dünya Gıda Programına 100 öğün bağışlayarak aktivitenin önemli bir parçası durumunda. Hem tasarımcının ikonik “100 Series” saatleri, hem de sınırlı üretim olan Bradshaw 100, yüzeyindeki detaylı dünya haritası ve Michael Kors’un imzası ile birlikte Watch Hunger Stop” ve “1 saat = 100 öğün” mesajı bulunuyor. Hem kadın hem erkek saatleri dünya çapında seçili Michael Kors mağazalarında ve michaelkors.com sitesinde 295 dolara satılıyor.

Bağış yapmak için Snap

Michael Kors Dünya Yemek Gününü belirtmek için 1 Ekimde piyasaya sürülecek olan özel bir Açlıkla Savaş Snapchat filtresi yarattı. Amerika’da, Kanada’da veya İngiltere’de bir Michael Kors mağazasına uğrayarak özel filtre ile snap çekildiğinde Dünya Gıda Programına 25 öğün bağışlanıyor.

Açlıkla savaş tişörtleri

Michael Kors, bağışta bulunulması için her yıl yeni bir “Açlıkla Savaş” tişörtü tasarlıyor. Bu sene satın alınmaksızın 15-16 Ekim tarihlerinde seçili Michael Kors mağazalarındaki tişörtler bağışlanacak. Bunun en iyi tarafı ise, tişörtü giyip #WatchHungerStop etiketi ile paylaşıldığında, Michael Kors tarafından 25 öğün Dünya Gıda Programına bağışlanacaktır.

Mağazada bağışta bulunma

Müşteriler Ekim ayı boyunca tüm dünya üzerindeki seçili Michael Kors mağazalarına gelip Dünya Gıda Programına bağışta bulunabilecekler. Sadece 5 dolar bir çocuğun yemek ihtiyacını 1 aylığına karşılıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz