Ana Sayfa Gündem MGC Legal, “Gayrimenkul Alanında Yılın Hukuk Bürosu” seçildi

MGC Legal, “Gayrimenkul Alanında Yılın Hukuk Bürosu” seçildi

Dünyanın saygın hukuk ve iş dünyası yayınlarından Lawyer Monthly, 2017 Private Clients Awards değerlendirmesinde MGC Legal’i “Gayrimenkul Alanında Yılın Hukuk Bürosu” seçti.

Her yıl dünya genelinde uzmanlık derinlikleri, müvekkil hizmet kaliteleri ve yenilikçi çözümleri ile öne çıkan başarılı hukuk bürolarını ve avukatları ödüllendiren dünyanın saygın hukuk ve iş dünyası yayınlarından Lawyer Monthly, 2017 Private Clients Awards değerlendirmesinde MGC Legal’i “Gayrimenkul Alanında Yılın Hukuk Bürosu” seçti.

MGC Legal Yönetici Ortağı Mustafa Güneş, “Kurumsal bir hizmet anlayışıyla 2013 yılında kurduğumuz ve geniş bir uzman kadro ile her alanda hukuk danışmanlığı hizmeti verdiğimiz MGC Legal, özellikle gayrimenkul alanındaki bilgi birikimi ve deneyimi ile hem Türkiye’de hem dünya platformlarında dikkat çekmeye başladı. Gayrimenkul alanındaki yenilikçi çözümlerimiz, mesleki ve sektörel örgütlerle yalnızca geçtiğimiz yıl 700 saati bulan mevzuat çalışmalarımız meyvelerini vermeye başlıyor. Gayrimenkul alanında 2017 Private Client Awards ödülüne layık görülmekten dolayı mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Lawyer Monthly Private Clients Ödülleri’nde önce internet üzerinden gerçekleştirilen bir oylama ile adaylar belirleniyor. Daha sonra her aday seçici araştırma ekibi tarafından alanındaki uzmanlık derinliği, sunduğu yenilikçi çözümler, hizmet mükemmeliği, müvekkilerine yarattığı katma değer ve sıra dışı performans gibi bir dizi detaylı ölçümleme kriteri üzerinden karşılaştırılarak değerlendiriliyor. Diğer sektör araştırmaları verileri de dikkate alınarak yapılan seçim süreci sonunda kazananların listesi elde ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz