Ana Sayfa AVM Sur Yapı Metrogarden’da Mercedes’in sahibi belirlendi

Sur Yapı Metrogarden’da Mercedes’in sahibi belirlendi

Sur Yapı Metrogarden AVM otomobil kampanyası ilk çekilişi 6 Ocak 2016 tarihinde gerçekleştirildi. 15 Ekim – 31 Aralık 2015 tarihlerinde geçerli kampanya kapsamında Fatma Sesli, Mercedes-Benz CLA 200’ün asıl talihlisi oldu.

Ümraniye, Sancaktepe ve Çekmeköy’ün kesişme noktasında bulunan ve düzenlediği kampanyalarla her daim ziyaretçilerini mutlu eden Sur Yapı Metrogarden, Mercedes-Benz CLA 200 çekilişinin ilki 6 Ocak’ta gerçekleştirildi.

6 Ocak tarihinde noter huzurunda gerçekleşen çekilişte talihliler arasında Mercedes-Benz CLA 200’nın asıl talihlisi Fatma Sesli olurken yedek talihlisi Hakan Yalçın oldu. Asıl talihli Fatma Sesli, kazandığını öğrendiğinde çok heyecanlandığını belirterek “Araba kazandığım için çok mutluyum. Resmi işlemlerimi gerçekleştirdikten sonra arabama kavuşacağım. Sur Yapı Metrogarden yetkililerine teşekkür ediyorum” dedi.

Çekiliş öncesi gerçekleşen törene yoğun katılım gösteren Sur Yapı Metrogarden misafirleri, çekiliş esnasına kadar gerçekleşen yarışmalarda hem eğlendi hem de çeşitli hediyeler kazandı. Sunucu tarafından sorulan sorulara doğru yanıt veren ziyaretçiler Bimeks, Karaca ve Siemens’ten çeşitli hediyelere sahip oldu.

Sur Yapı Metrogarden’da Mercedes-Benz CLA 200 heyecanı devam ediyor. İkinci Mercedes-Benz CLA 200 kampanyası ise 1 Ocak’ta başladı. Mercedes-Benz CLA 200 kazanmak isteyenler 10 Mart tarihine kadar aynı gün içerisinde 75 TL ve üzeri alışveriş yaparak çekilişe katılabilecekler. Açıldığı günden bu yana keyifli etkinlik ve kampanyalar düzenleyen Sur Yapı Metrogarden AVM, tüketicilerinin yüzünü güldürmeye devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz