Ana Sayfa AVM Merve Özbey, Optimum İzmir’de kadınları coşturdu

Merve Özbey, Optimum İzmir’de kadınları coşturdu

İzmir Optimum Outlet, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında genç popçu Merve Özbey’i kadın hayranları ile buluşturdu. Optimum Outlet’te mini bir konser vererek Optimum ziyaretçilerini coşturan Merve Özbey daha sonra bu anlamlı günün anısına Optimum’da çekiliş ile belirlenen 10 şanslı kadın hayranı ile akşam yemeği yiyerek onlara unutamayacakları bir gün yaşattı.

İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’nde Kadınlar Günü coşkusu Merve Özbey ile yaşandı. Yaş hikayesi, Topsuz Tüfeksiz gibi dillerden düşmeyen şarkılarıyla bir anda pop müziğinin en sevilen şarkıcılarından biri haline gelen Merve Özbey Optimum’da mini konser verdi. Hit şarkılarını kadınlar için seslendiren genç şarkıcı mini konserinin ardından sevenleri için imza dağıttı ve onlarla bol bol fotoğraf çektirdi.

Merve Özbey büyük ilgi gören mini konserinin ardından Bisquitte Restoran’da şanslı 10 kadın hayranıyla buluştu. Çekilişle belirlenen on şanslı kadın Merve Özbey ile akşam yemeği yiyerek keyifli dakikalar geçirdi. Bu özel Kadınlar Günü sürprizinde Merve Özbey ile tanışma fırsatı bulan kadınlar coşkulu geçen günü özel bir yemek organizasyonuyla sonlandırarak, şarkıcıyı yakından tanıma fırsatı buldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz