Ana Sayfa Gündem Mehmetçik Vakfı’nın ilk AVM yatırımı açıldı

Mehmetçik Vakfı’nın ilk AVM yatırımı açıldı

Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı’nın ilk alışveriş merkezi yatırımı Güngören Park AVM açıldı. AVM’nin gelirleri Mehmetçik’e gidecek.

İş merkezlerinin ve konut projelerinin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış butik alışveriş merkezi Güngören Park, İstanbul Güngören’de açıldı. Mehmetçik Vakfı’nın yatırımı olarak hayata geçirilen alışveriş ve yaşam merkezi, aynı zamanda Mehmetçik’in emanetine sahip çıkılması için de bir gelir kapısı. 2 milyondan fazla müşteri potansiyeli bulunan Güngören Park AVM, alışveriş keyfinin yanında eğlence, sinema, lezzet ve modayı da tek bir çatı altında toplayarak hizmete sunuyor.

Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı’nın açtığı alışveriş merkezinin kurdelesi Genel Müdür Em. Tümgeneral Tamer Büyükkantarcıoğlu, şehit ve gazi çocukları ile gaziler tarafından kesildi. Mehmetçik Vakfı’nın ilk AVM yatırımı olan Güngören Park AVM; vakıf yöneticileri, gaziler, gazi ve şehit yakınları ve vatandaşların katıldığı bir törenle hizmete açıldı.

Alışveriş merkezi, bünyesinde bulundurduğu giyecek, yiyecek-içecek, düğün salonu, fitness salonu, gibi amaçlarla hizmet veren dükkânların kiralanmasıyla elde edilecek gelirle, şehit ailesi, gaziler ve ailelerine maddi destek sağlayan Mehmetçik Vakfı’na büyük katkı sağlayacak.

Güngören Park AVM’nin açılışı vesilesiyle planlanan Simge Sağın konseri ise, Kayseri’deki terör saldırısı sonucunda verdiğimiz şehitler ve yaralanmalar sebebiyle iptal edildi. Kurdele kesiminin ardından davetlilere kısa bir konuşma yapan Genel Müdür Büyükkantarcıoğlu, ziyaretçileri bir dakikalık saygı duruşuna davet etti. İkramlar ve çocuklar için yapılan sürpriz etkinlerin ardından açılış programı, Simge Sağın’ın imza dağıtması ve kendisine Vakıf tarafından şilt verilmesiyle son buldu.

Yıldız Teknik Üniversitesi’ne, öğretim üyesi lojmanlarına, ilk ve orta öğretim kurumlarına, liselere ve geçiş yollarına yakın olmasıyla, konum olarak dikkat çekici bir bölgede yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz