Ana Sayfa Marka-Mağaza Media Markt ‘Saatli Teslimat’ hizmeti sunuyor

Media Markt ‘Saatli Teslimat’ hizmeti sunuyor

Türkiye pazarına giriş yaptığı günden beri elektronik perakende sektöründeki birçok öncü uygulamayı hayata geçiren, Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi Media Markt, sektöründe yine bir ilk olan “Saatli Eve Teslimat” uygulamasıyla, özellikle yoğun şehir yaşamında zamanı kısıtlı tüketicilerinin hayatını kolaylaştırıyor.

Her zaman tüketicilerinin talep ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak en iyi hizmeti sunmak üzerine kurulu stratejisi doğrultusunda perakende trendlerini yakından takip eden Media Markt, yeni uygulamasıyla tüketicilerinin hayatını kolaylaştırıyor. Sektöründe bir ilk olan “Saatli Eve Teslimat” uygulamasıyla, Media Markt mağazalarından alışveriş yapan tüketiciler ürünlerinin eve teslimatı için istedikleri gün ve saat aralığını seçiyorlar. Yapılan alışverişin hemen akabininde tüketicilere seçilen saat ve gün aralığında teslimatlarının gerçekleştirileceğine dair bilgilendirici SMS iletiliyor.

Yoğun iş ve şehir hayatında tüketicilerinin alışveriş deneyimini kolaylaştırarak onların yüzlerini güldürmeyi amaçlayan Media Markt’ın “Saatli Eve Teslimat” hizmeti ilk olarak Ankara, Konya, Eskişehir, Antalya, Bursa, Samsun, Adana, Mersin, Kahramanmaraş ve Gaziantep illerindeki mağazalarda uygulanıyor. Yaz sonu ise tüm Türkiye geneline yayılacak uygulama ile 360 derece müşteri memnuniyetini odağına alan Media Markt’ın tüketicilerine sunduğu istediği zaman istediği yerden alışveriş yapma ve teslim alma olanağına bir ek hizmeti daha hayata geçiriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz