Ana Sayfa Marka-Mağaza Mavi’den kadınlara destek

Mavi’den kadınlara destek

Mavi’den kadınlara destek geldi. Mavi’nin Kerem’li tişört koleksiyonu AÇEV’i destekliyor. Koleksiyonda kadın ve erkek için iki farklı tasarım bulunuyor.

Mavi, reklam yıldızı Kerem Bürsin’le bir araya gelerek AÇEV’in kadın destek ve okuryazarlık eğitimlerine katkıda bulunuyor. Kerem Bürsin ve Mavi birlikteliğiyle hayata geçen ve ünlü oyuncunun hayranlarını çok mutlu eden tişörtlerin geliri AÇEV’e bağışlanıyor.

Türkiye’de toplamda 5 milyon kadın işlevsel düzeyde okuyup yazamıyor. Kadınların güçlendirilmesiyle ilgili sosyal sorumluluk projelerine destekleriyle bilinen Kerem Bürsin, bu defa da tişörtler aracılığıyla gençlerin bu konudaki farkındalığını artırmayı umuyor ve hayranlarına “Eğitim kadınlar için bir sorun olmaya devam ediyor ve kadınların eğitim hayatını daha erken terk ettiğini görüyoruz. Mavi’nin desteğiyle hayata geçen bu proje ile siz de Açev’in kadın destek ve okuryazarlık eğitimlerine katkıda bulunabilirsiniz” çağrısında bulunuyor.

Kadın ve erkekler için 2 farklı tasarımla satışa sunulan “Kerem” tişörtlerine, seçili Mavi mağazalarından ve mavi.com’dan ulaşılabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz