Ana Sayfa AVM MaviBahçe’de Mezat Günleri başlıyor

MaviBahçe’de Mezat Günleri başlıyor

Farklı ve yenilikçi organizasyonlara imza atan MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde KlorakSanat işbirliğinde Mezat Günleri gerçekleştirilecek. Etkinlik takvimi 12 Kasım tarihindeki Sanat Mezatı ile başlayacak. Program kapsamda ilerleyen haftalarda Antika Eşya ve Vintage Giyim mezatları düzenlenecek.

MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi sanatseverleri ve antikaya merak duyanları biraraya getirecek bir organizasyona imza atıyor. MaviBahçe ile KlorakSanat işbirliğinde Mezat Günleri düzenlenecek. Etkinliklerin ilki 12 Kasım Pazar günü yapılacak Sanat Mezatı ile başlayacak. Etkinliğin gelirinin yüzde 2’si sokak hayvanları yararına kullanılmak üzere Hayvanlar İçin Proje Derneği’ne bağışlanacak.

KlorakSanat Kurucu Üyesi Deniz Ataman bir yıla yakın süredir Alsancak’ta farklı mekanlarda sanat mezatları düzenlediklerini belirterek, “MaviBahçe’den gelen davet üzerine her pazar MaviBahçe Çarşı’da yer almak üzere hazırlıklarımıza başladık. Bir AVM olarak MaviBahçe’nin sanata ilgisi bizi çok sevindirdi. 12 Kasım’da Sanat Mezatı ile başlayıp, her pazar dönüşümlü olarak antika ve vintage giyime de yer vererek devam edeceğiz” dedi.

Alıcıların MaviBahçe’de olması yeterli
Mezatlarda her zaman açık çağrı ile başvuru aldıklarını belirten KlorakSanat Kurucu Üyesi Nazlı Kulan, “Eser ya da ürün satmak isteyenler kloraksanat@gmail.com adresinden bize ulaşabilir. Alıcı olmak için ise pazar günleri MaviBahçe Çarşı’da olmak yeterli. Tüm sanatseverleri ve mezata ilgi duyanları bekliyoruz” diye konuştu

Yaşayan bir kent
Başarılı çalışmalara imza atan MaviBahçe AVM Müdürü Vedat Özeren, sanata ve sanatçıya değer veren bir kuruluş olarak Mezat Günleri’ne ev sahipliği yapmaktan büyük memnuniyet duyduklarını söyledi. MaviBahçe’nin ulusal ve uluslararası nitelikteki organizasyon ve etkinliklerle yaşayan bir kent haline dönüştüğünü ifade eden Özeren, İzmirliler’e eğlenceli, sanat dolu günler yaşatmaya devam edeceklerini söyledi.

MaviBahçe Çarşı’da her Pazar saat 15.00 – 17.00 saatleri arasında Mezat Günleri kapsamında bir etkinlik gerçekleştirilecek. 19 Kasım’da Antika, 26 Kasım’da Vintage Giyim mezatları düzenlenecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz