Ana Sayfa Gündem Mardian Mall, fuar katılımcılarıyla buluştu

Mardian Mall, fuar katılımcılarıyla buluştu

Mardian Mall, Mardin’de düzenlenen Yapı Grubu İnşaat Tadilat Fuarı’na standıyla katılım gösterdi. Mardin’de bu yıl ikincisi düzenlenen Yapı Grubu İnşaat Tadilat Fuarı (MarBuilds’17) ziyaretçileri Mardian Mall standında AVM ile ilgili bilgi aldılar.

Mardian Mall, Mardin şehir merkezinde modern anlamda en büyük alışveriş merkezi ve modern konut projesi olarak faaliyet gösterecek. Bölgenin en önemli kentsel dönüşüm projesi olarak Sinanoğlu Grup tarafından geliştirilen gayrimenkul 1970’li yılların 100 konutluk Öğretmenler Sitesi’nin dönüşüm projesi olarak geliştiriliyor.

Toplam 400 adet konut ile 30 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip olan proje akıllı bina konsepti ile güncel ihtiyaçları karşılamayı hedefliyor. Proje, tarihi Mardin ile Yenişehir bağlantı noktasında, merkez çarşı Ravza Caddesi ile komşu durumda. Toplam 62 bin 200 metrekarelik inşaat alanına sahip projenin 30 bin metrekarelik kiralanabilir alanı bulunuyor.

Migros, LC Waikiki, Koton, De Facto, Mavi, Flo, Tekzen Yapı Market’in yer alacağı Mardian Mall AVM’nin açılış tarihi 2019 ilk çeyrek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz