Ana Sayfa AVM MaviBahçe hem müziğe hem modaya doyacak

MaviBahçe hem müziğe hem modaya doyacak

MaviBahçe AVM, ziyaretçilerine sunduğu etkinlikleri devam ediyor. MaviBahçe ziyaretçileri hem müziğe hem de modaya doyacak.

İzmir’in lüks yaşam merkezi Mavi Bahçe, art arda muhteşem etkinliklerle ziyaretçilerine unutulmaz saatler sunmaya hazırlanıyor. 1 Ekim Cumartesi günü gerçekleşecek etkinliklerde Mavi Bahçe ziyaretçileri hem müziğe hem de modaya doyacak.
Banu Noyan koreografisiyle gerçekleşecek Mavi Bahçe Markalar Defilesi etkinliğinin yıldızı pop müziğin genç starı İlyas Yalçıntaş olacak. Genç kızların sevgilisi İlyas Yalçıntaş, mini konseriyle en sevilen şarkılarını seslendirecek.

İzmirlileri modayla buluşturan Markalar Defilesi’nde ise ünlü yıldızlar podyuma çıkacak. Özge Ulusoy, Ece Gürsel, Şebnem Schaefer, Hasan Yalnızoğlu, Gurur Aydoğan, Serkan Tan Ormancı ve birçok ünlü model, yeni sezonun en iddialı koleksiyonlarını Mavi Bahçe’de tanıtacak. Modanın kalbinin atacağı Markalar Defilesi’nin sunuculuğunu ise ünlü oyuncu Cem Özer üstlenecek.

1 Ekim Cumartesi günü gerçekleşecek etkinliğin ilk seansı saat 16.00’da, ikinci seansı ise saat 19.00’da başlayacak. İlyas Yalçıntaş ile müziğe, ünlü modeller eşliğinde modaya doyacağınız Mavi Bahçe Markalar Defilesi’ni kaçırmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz