Ana Sayfa Marka-Mağaza Markalar Çadırı kapısını açıyor

Markalar Çadırı kapısını açıyor

Geleneksel hale gelen ve ünlü markaların tüketiciye yüzde 70’e varan oranlarda indirim sunduğu “Markalar Çadırı” 10 Şubat’ta Bayrampaşa’da açılıyor. Türkiye’nin önde gelen markalarıyla göz kamaştıran bir indirim fırsatı sunan çadırda; 5 TL’ye ayakkabılar, 9TL’ye elbiseler ve 99 TL’ye montlar satışa sunuluyor.

İstanbul’un çeşitli ilçelerinde bugüne kadar başarıyla gerçekleştirilen Markalar Çadırı bu yıl 14 Şubat Sevgililer Günü’ne denk gelmesi dolayısıyla özel indirim ve kampanyalara da ev sahipliği yapıyor. Çadırda, tekstilden, ayakkabıya, takıdan kozmetiğe, ev tekstilinden küçük ev aletlerine kadar pek çok ünlü markanın ürünleri yüzde 80’e varan indirimlerle alışveriş severlerle buluşuyor.

3 bin metrekarelik alanda kapış kapış alışveriş

3 bin metrekarelik devasa bir alanda açılan ve Türkiye’nin önde gelen markalarının piyasaları canlandırmak için tüketiciye büyük indirimler sunduğu Markalar Çadırı’nda; Kemal Tanca, Roman, Emsan, Sangu Spor, Brother’s, Polo, Danger, JFC, Favori, Kırmızı ve Modiano gibi markaların ürünleri satılıyor. Daha önce düzenlenen alışveriş çadırlarının gelirini de sosyal sorumluluk projeleri kapsamında bağış yapan Markalar Çadırı, bu sene de çadırın gelirinin bir kısmını Bayrampaşa Belediyesi’nin desteğiyle ilçedeki engellilere ve spor kulübüne bağışlıyor.

Binlerce markalı ürünün son derece cazip fiyatlarla tüketiciye sunulduğu Markalar Çadırı’nın 10 Şubat Cuma günü saat 10.00’da açılışı gerçekleşecek. Çadır, 26 Şubat tarihine kadar devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz