Ana Sayfa Gündem Markalar, Antalya Bayilik Fuarı’nda buluşacak

Markalar, Antalya Bayilik Fuarı’nda buluşacak

Anadolu yatırımcılarının merakla beklediği, Antalya Franchise Expo Eurasia – Bayilik Fuarı, 18-21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Antalya Expo Center – ANFAŞ’da düzenleniyor.

Antalya’yı franchise sektörünün marka şehirlerinden biri yapacaklarını belirten Arı Fuarcılık Genel Müdürü Savaş Kemal Burkay, “Antalya, Ege, Akdeniz ve İç Anadolu’nun buluşma noktasında. Çeşitli nedenlerle İstanbul’a fuar ziyaretine gelmeyen ya da gelemeyen Anadolu yatırımcıları, İzmir, Muğla, Gaziantep, Konya, Kayseri gibi şehirlerimizden bu fuara arabalarıyla 3-4 saatte gelip, yatırımlarını seçme fırsatı yakalayabilecekler. Bu durum, zincir markaların ulaşamadıkları Anadolu yatırımcılarıyla bir araya gelmelerini kolaylaştıracak. Bu fuar ile Anadolu yatırımcılarını yerli ve yabancı Franchise Marka’larıyla buluşturup, markaları yakından tanıma ve doğru yatırım seçimi yapabilmelerini sağlamayı hedefliyoruz. Bu yıl ilk kez yapılmasına rağmen fuara yoğun ilgi var. Antalya’yı franchise sektörünün başkenti yapma sözümüzü tutup hem fuarı hem de Antalya’yı fuarcılık anlamında uluslararası arenada hak ettiği yere getirmek için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Franchise Expo Eurasia 2017 – Antalya Bayilik Fuarı’nda gıda, hizmet, emlak, iklimlendirme, eğitim, telekom-bilişim, züccaciye, enerji, tekstil-hazır giyim, kuru temizleme, kişisel bakım-medikal ürünler, büyük mağazacılık, takı-aksesuar, ayakkabı, mobilya, turizm, otomotiv ve enerji gibi farklı alanlardan yatırımcılar bir araya gelecek. Katılımcı firmalar KOSGEB’den destek de alabiliyorlar.

13-16 Nisan 2017 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilmesi planlanan Franchise Expo Eurasia 2017 – Antalya Bayilik Fuarı, tarihlerinin referanduma denk gelmesi sebebi ile 18-21 Mayıs tarihlerine ertelenmişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz