Ana Sayfa Hizmet-Tedarik Maratem, işletmelere tasarruf, çalışanlara el hijyeni sağlıyor

Maratem, işletmelere tasarruf, çalışanlara el hijyeni sağlıyor

İş yerlerinde etkili hijyenden vazgeçmeden, kişisel hijyen ürünlerinde ve su tüketiminde maliyet kontrolünü sağlamak mümkün. Maratem’in işletmelere sunduğu köpük el yıkama ürünü cilde tamamen yayılabilen özel formülüyle elleri derinlemesine temizliyor. Köpük formu sayesinde tüketimi azaltarak, işletmelerde maliyet tasarrufu sağlıyor.

Etkili ve konforlu hijyeni tasarruflu şekilde sağlamak işletmeler için önemli. Maratem’in işletmelere sunduğu köpük el yıkama ürünü, etkili köpük formülü ile az kullanımda dahi cilde yayılarak verimli bir kullanım sağlıyor. Yapısı sayesinde kolayca durulanan Maratem Köpük El Yıkama Ürünü, su sarfiyatını da düşürüyor.
Cildi besleyen ve koruyan formülü ile ofis çalışanlarına konfor sunuyor.

Temizleme gücü yüksek köpük el yıkama ürünleri, yumuşak formülü ile cilde uyumlu bir hijyen sunuyor. Dermotolojik olarak test edilmiş Maratem Köpük El Yıkama Ürünü, güvenle kullanılabiliyor.

Hoş kokusuyla ve cildi besleyen formülü ile ofis ve kurum çalışanlarına ferahlık sunan Maratem Köpük El Yıkama Ürünü; 5 lt ve ofis kanalı için özel 300 ml ambalajı ile işletmelerin beğenisine sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz