Ana Sayfa Dünyadan Baldinini ABD, Çin ve Orta Doğu’da büyümesini sürdürüyor

Baldinini ABD, Çin ve Orta Doğu’da büyümesini sürdürüyor

İtalyan ayakkabı markası Baldinini, ABD, Çin ve Orta Doğu’da yeni mağazalarıyla büyümesini sürdürüyor.

1910 yılında İtalya’da San Mauro Pascoli tarafından kurulan ayakkabı ve aksesuar markası Baldinini, uluslararası arenada büyümesini sürdürüyor. Bandinini’nin ana pazarı, 2016 yılında New Jersey, Miami’de Brickell City Centre alışveriş merkezi ve New York’ta Long Island Roosevelt Field alışveriş merkezinde açtığı mağazalar ile ABD oldu.

Marka büyümesine 2017 yılında henüz konumlarını açıklamadığı üç mağaza daha açarak devam edecek. ABD’nin yanı sıra marka Rusya ve Doğu Avrupa’da da iyi bir pazara sahip ve bu bölgelerde de büyümeyi planlıyor. Asya’ya gelince, Baldinini 2017 yılında Çin’de büyümesini sürdürecek, Pekin’de bulunan 4 franchise mağazasına Şanghay’da açacağı yeni franchise mağazalar ile katkıda bulunmayı planlıyor.

Orta Doğu’da ise Baldinini Dubai’de Mall of the Emirates içerisinde bir franchise mağaza ile Katar, Doha’da Galeries Lafayette içerisinde bir butik açacak. Bu yeni mağazalar markanın bir Abu Dhabi’de bulunan 4 mağazasının üzerine eklenecek.

Baldinini, özellikle markanın perakende varlığının etkili olmadığı pazarlarda, e-ticarete ağırlık vererek, tek kanallı model üzerinden büyümeyi planlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz