Ana Sayfa Gündem ‘Mağazacılar Günü kutlu olsun’

‘Mağazacılar Günü kutlu olsun’

Perakende ve alışveriş sektörünün en önemli aktörlerini bir araya toplayan TAMPF, tüm sektörü bu yıl da 12 Aralık Mağazacılar Günü’nü kutlamaya çağırıyor.

“Perakende Sektörü çalışanlarının günü” olan 12 Aralık, bu yıl da Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu (TAMPF) çatısı altındaki dernekler; Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği (AYD), Birleşmiş Markalar Derneği (BMD), Gıda Perakendecileri Derneği (GPD), Kategori Mağazacılığı Derneği (KMD), Tescilli Markalar Derneği (TMD) ve Turizm Restoran Yatırımcıları ve İşletmecileri Derneği (TURYİD) üyelerinin katılımı ile kutlanıyor.

Perakende/mağazacılık sektöründe çalışanların onurlandırılmalarını ve onlara teşekkür edilmesini amaçlayan bu özel günde, federasyon ve sektör dernekleri ortak etkinlikler yapıyor, markalar kendi saha satış kadroları için farklı aksiyonlar gerçekleştiriyor. Toplam 75 bin mağaza ve 2 milyon çalışanın kutlamaya dahil olması ile tüm Türkiye’de farklı etkinlikler müşteriler ile de paylaşılıyor.

Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu (TAMPF) Başkanı Kubilay Özerkan mağazacılar günü nedeniyle yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Büyük markaları büyük marka yapanların çalışanlarımız olduğunun bilinci ile her yıl 12 Aralık’ta Mağazacılar Günü’nü kutluyoruz. Tüm Türkiye’de federasyonumuzun çatısı altında yedi yüzün üzerinde üye ile çalışanlarımıza özel bu günde onlarla birlikte olduğumuz için gururluyuz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz