Ana Sayfa AVM Lovelet Outlet Müzik Yarışması’nda muhteşem final

Lovelet Outlet Müzik Yarışması’nda muhteşem final

Lovelet Outlet Müzik Yarışması Finali’ne kalan finalistleri için 14 Mayıs’ta görkemli bir final akşamı ile en iyi performanslarını sergilediler.

Lovelet Müzik Yarışması Final Jürisinde ünlü sanatçı Özgün, Merve Özbey ve Ünlü televizyon ve radyo sunucusu Yasemin Şefik, OMÜ Doç. Dr. Bahar Güdek, OMÜ Öğretim Görevlisi Devrim Öztürk, Armoni Müzik Eğitmeni Mehmet Kurul yer alırken, jüri üyeleri yarışmacıların performanslarını dinleyerek Entonasyon, Çalma Becerisi ve Vokal Uyumu kriterlerine göre değerlendirme yaptı.

Müzik Yarışması Final’inde Özgün ve Merve Özbey şarkılarıyla sevenlerine keyifli bir müzik ziyafeti yaşatırken, geçen senenin birincisi Decibel Grubu söyledikleri rap şarkıları ile jüriden tam not aldı. Müzik yarışması finaline damga vuran jürinin ayakta ülkışladığı engelli dansıyla Gizem Sarıgöl oldu.

13 Mart – 13 Nisan tarihleri arasında birçok grubun başvuru yaptığı Lovelet Müzik Yarışması’na 14 Nisan – 3 Mayıs Tarihleri arasında Armoni Müzik iş birliği ile yarışmacıların ses kayıtları alınıp Ondokuz Mayıs Üniversitesi öğretim üyeleri ve Armoni Müzik eğitmenlerinin değerlendirmeleriyle 11 finalist jüri üyeleri karşısında performanslarını sergiledi ve finalde Kafa Kabin birincilik ile 2.500 TL’lik hediye çekini, Grup Destan ikincilik ile 1.500 TL’lik hediye çekini ve üçüncülük ile Grup Mışrak 1000 TL’lik hediye çekinin sahibi oldu.

Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi 4 mevsim outlet olma özelliğiyle giyimden ayakkabıya, ev tekstilinden, mobilyaya, kadar her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yaşam merkezi olan Lovelet Outlet en özel kampanyaları ve etkinlikleriyle siz değerli ziyaretçilerini bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz