Ana Sayfa AVM Lovelet Çocuk Şenliği Satranç Turnuvası başvuruları başladı

Lovelet Çocuk Şenliği Satranç Turnuvası başvuruları başladı

Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi 4 mevsim Outlet olma özelliğiyle Giyimden ayakkabıya, ev tekstilinden, mobilyaya kadar her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yaşam merkezi olarak indirimlerinin yanı sıra yaptığı etkinlikler ve kampanyalar ile de adından söz ettirmeye devam ediyor.

Lovelet Outlet satranç tutkunu olan çocuklar için eğlenceli ve rekabet dolu bir Satranç Turnuvası organize ediyor. Lovelet Çocuk Şenliği Satranç Turnuvası 22-23 Nisan tarihlerinde düzenlenecek. Başvurular 20 Nisan tarihine kadar www.samsun.tsf.org.tr adresinden online yapılacak. Turnuvaya TSF lisansına sahip 2016-2017 yılı vizesi yapılmış, 2010 ve öncesinde doğan sporcular katılabilecek, 7-8 yaş(2010-2009 Kategorisi), 9-10 yaş (2008-2007 Kategorisi) ve 11-12 yaş (2006-2005 Kategorisi) şeklinde 3 farklı kategori düzenlenecek. Her bir kategoride en fazla 128 oyuncu yarışabilecek.

Birinci tur eşlendirmesi belirtilen programa göre yapılacakt. Kayıt kontrol süresinden sonra gelen sporcular UKD gibi ayrım gözetilmeksizin ilk tur eşlendirmesine listenin sonuna eklenerek alınacak. Birinci tur başladıktan sonra gelen sporcular bir sonraki tura geçecek. İkinci turdan önce sıralama yenilenerek 2. tur eşlendirmesi yapılacak. İkinci tur eşlendirmesi duyurulduktan sonra yarışmaya yeni sporcu alınmayacak.

Kategorilerde birinciye bisiklet+kupa, ikinciye tablet+kupa, üçüncüye satranç takımı+kupa, dördüncüye ise madalya verilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz