Ana Sayfa Gündem L’Occitane yeni mağazası ile İzmirlilerle buluşuyor

L’Occitane yeni mağazası ile İzmirlilerle buluşuyor

Doğal içeriğe sahip olan güzellik markası L’Occitane, 27 Nisan Çarşamba günü Agora AVM’de yeni mağazasını açıyor.

L’Occitane yeni mağazasını Agora AVM’de açarak İzmirlilerle buluşuyor. Akdeniz kökenli esansiyel yağlarla ve geleneksel yöntemlerle üretilen L’Occitane ürünleri, İzmir – Balçova Agora Alışveriş Merkezi’nde açacağı mağaza ile güzellik tutkunlarıyla buluşacak. Dünyada 3 binden fazla mağazası olan ve bu sene 40. yılını kutlayan marka, fiyatlarını tüm Türkiye’de indirerek Avrupa fiyatları seviyesine taşıdı. Doğal güzelliğin sembolü L’Occitane, bu büyük fiyat değişimi ve eşsiz kokulu ürünlerini keşfetmek isteyenleri mağazalarına bekliyor.

Geniş ürün yelpazesinde, cilt ve vücut bakım ürünlerinden parfümlere, banyo ürünlerinden mum ve sabunlara 500’e yakın ayrı ürün seçeneği bulunan L’Occitane, tamamen doğal olmakla birlikte içerisinde paraben, mineral yağlar ve hayvansal içerikler bulunmuyor. Ürünler hayvanlar üzerinde test edilmiyor ve hammadde temini adil ticaret ve sürdürülebilir kalkınma ilkelerine göre yapılıyor…

L’Occitane sadece kaliteli ürünleri ile değil; şık şişe ve ambalaj tasarımları, renkli hediye paketleri ve Provence ambiyanslı nostaljik mağazaları ile müşterilerini bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz