Ana Sayfa Marka-Mağaza Liverpool ve Celtic formaları New Balance mağazalarında

Liverpool ve Celtic formaları New Balance mağazalarında

Liverpool, Celtic, Sevilla, Porto gibi dünyanın önemli spor kulüplerinin forma sponsoru olan New Balance, Liverpool ve Celtic formalarını Türkiye’de satışa çıkardı.

2016 yılında futbola verdiği desteği artarak sürdüren New Balance, futbol koleksiyonundan 2 yeni krampon modelinin ardından şimdi, sponsoru olduğu dünyanın en önemli spor kulüplerinin formaları ile Türk futbolseverleri buluşturuyor.

New Balance’ın forma sponsoru olduğu Liverpool ve Celtic formaları eylül ayında New Balance Türkiye mağazalarında satışa sunulmaya başlandı. Böylece; Liverpool ve Celtic taraftarları; futbol kulüplerinin başarılarla dolu geçmişlerini 2016-2017 sezonunda New Balance formalarıyla kutlayabilecek ve her iki takımın da başarılarına ortak olacak.

celtic-formaNB Dry teknolojisi kullanılan formalar, nemi vücuttan hızla uzaklaştırarak daha uzun süre kuruluk hissi veriyor ve oyunun ısısına uyumu arttırıyor. Triko yaka detayı ise formanın atletik görünümü artıran başka bir detay olarak öne çıkıyor. New Balance’ın hologram baskıları ile formanın orijinalliğine atıfta bulunuyor. Her iki formada da yer alan orijinal logolar ise takım ruhunu bir kez daha yaşatıyor. Futbolseverlerin merakla beklediği formalar New Balance mağazalarında taraftarları bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz