Ana Sayfa İNDEKS Little Ceasars Little Caesars Bahçeşehir’de

Little Caesars Bahçeşehir’de

Little Caesars, Türkiye’deki büyüme hamlesine İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Bahçeşehir ile devam ediyor. 81. şubesini açan Little Caesars, enfes lezzetlerini şimdi de Bahçeşehir sakinleriyle buluşturuyor.

Little Caesars Bahçeşehir’de açıldı. Geniş franchise imkânlarıyla kârlı yatırım fırsatları sunan Little Caesars, geçen sene başlattığı büyüme hamlesine yeni şube açılışları ile devam ediyor. Şu ana kadar 80 şubesi ile tüketicilerle buluşan Little Caesars, İstanbul’daki şubelerine şimdi de Bahçeşehir’i ekledi.

Türkiye’de 1996’dan bu yana Çelebi Holding güvencesi altında faaliyet gösteren Little Caesars’ın 12 Kasım’da gerçekleşen İstanbul Bahçeşehir şubesi açılış törenine Çelebi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Can Çelebioğlu, Bahçeşehir’in önde gelen yerel ve mülki idarecileri ile Little Caesars Türkiye Genel Müdürü Banu Arıduru katıldı.

Oldukça sıcak ve keyifli geçen açılış töreni Can Çelebioğlu’nun tebrik konuşması ile başladı. Ardından Franchiseelerin kendi elleriyle pizza yapışları izlendi. Gece 2.00’ye kadar hizmet verecek olan Little Caesars Bahçeşehir Hill Park şubesi, aynı franchiseelere ait 4. şube oldu.

Türkiye’de istikrarlı bir büyüme sürdürdüklerini belirten Little Caesars Türkiye Genel Müdürü Banu Arıduru, “Ülke genelinde bu yıl sadece restoran açmak için ayırdığımız bütçe 4 milyon dolar civarında. Ayrıca şirket olarak bunun dışında pazarlama, teknoloji, eğitim, insan kaynakları, Ar-Ge, lojistik ve üretim için de yeni yatırımlar yapmaya devam edeceğiz. Geçtiğimiz yıla kadar şubelerimizin 4’te 1’i franchiseelerimiz tarafından işletilirken, yatırımcı adaylarından gördüğümüz yoğun ilgi sonucu artık şubelerimizin yüzde 65’i franchiseeler tarafından işletilmeye başladı. Bundan sonra da franchisee ağırlıklı olarak büyümeye devam edeceğiz. Bahçeşehir franchiseelerimiz de kendilerine ait 4. şubeyi açtılar. Yeni bir noktada Little Caesars lezzetinin tutkunu tüketicilerimiz ile buluşmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu bölgenin satışlarımıza yansıtacağı katkı bizim için büyük önem taşıyor” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz