Ana Sayfa Gündem Leyla Alaton’a Onur Ödülü

Leyla Alaton’a Onur Ödülü

Tescilli Markalar Derneği (TMD), “2016 Özel Onur Ödülü”nü Alarko Holding ve Alvimedica Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton’a verdi.

Her yıl kadınların iş hayatında ilerlemesi için rol model olan, yaratıcı fikirleri ve sosyal sorumluluk projeleriyle toplumun ilerlemesine katkıda bulunan kadınları ödüllendiren Tescilli Markalar Derneği’nin “2016 Yılı Özel Onur Ödülü”, Alarko Holding ve Alvimedica Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton’a verildi.

Tescilli Markalar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Hülya Aslantaş, Perakende Günleri 2016 kapsamında 24 Kasım 2016, Perşembe günü düzenlenen ödül törenindeki konuşmasında, “Her platformda kadın girişimcileri desteklemek üzere sağladığı katkılar, sanat, kadın hakları ve farklı sosyal sorumluluk projelerinde oynadığı aktif rollerle örnek çalışmalarından dolayı Tescilli Markalar Derneği olarak tüm kadınlar adına Leyla Alaton’a teşekkür ediyoruz” dedi.
Ödülü almaktan gurur duyduğunu söyleyen Leyla Alaton törendeki konuşmasında her fırsatta kadın girişimcileri desteklemeye devam edeceğini belirterek, kadın hakları ve sosyal sorumluluk alanında ülkece kadınların yanında olmanın önemine dikkat çekti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz