Ana Sayfa Gündem Lee ve Wrangler’ın 40. mağazası İstanbul Havalimanı’nda

Lee ve Wrangler’ın 40. mağazası İstanbul Havalimanı’nda

Lee ve Wrangler, İstanbul Havalimanı Dış Hatlar’da yaklaşık 300 metrekarelik bir mağaza açarak mağaza sayısını 40’a çıkarmış oldu.

Köklü mirasını yenilikçi tasarımlarla sentezleyen efsanevi Lee ve ikonik Wrangler, İstanbul Havalimanı Dış Hatlar’da açılan yeni mağazasını denim tutkunlarıyla buluşturuyor. İstanbul Havalimanı dış hatların F9-05 ve F9-07A olarak nitelendirilen mahallelerinin birleşim noktasında yer alan Lee ve Wrangler mağazası, yaklaşık 300 metrekarelik geniş alana yayılan ve markaların 200 yıllık köklü geçmişini gözler önüne seren konseptiyle kapılarını açtı.

Her iki markanın tarihinde büyük önem taşıyan olayların ve kuruluş hikayesinin infografik duvar resimleriyle yansıtıldığı mağaza, modern ve şık dekorasyonuyla dikkat çekiyor. Geri dönüştürülmüş denim kumaşlarla tasarlanan duvar panosu, mağaza içinde göze çarpan diğer detaylar arasında yerini alıyor.

Türkiye’nin farklı noktalarında tüketiciyle buluşan Lee ve Wrangler, İstanbul Havalimanı’nıyla birlikte 40 mağazaya ulaşmış oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz