Ana Sayfa Kitap-Müzik ‘Kriz Döneminde Stratejik Yönetim-1’ raflarda

‘Kriz Döneminde Stratejik Yönetim-1’ raflarda

Korona döneminde İstanbul Ticaret Üniversitesi YouTube kanalında başarılı kriz yönetimi yapan iş insanları ile yaptığı söyleşileri Doç. Dr. Nurdan Tümbek Tekeoğlu bir kitapta topladı.

Çınaraltı Yayıncılık tarafından basılan “Kriz Döneminde Stratejik Yönetim-1” isimli kitabın birinci cildi çıktı. Korona döneminde internet sitesinden gıda satışı yapan Kığılı firmasından süt ürünleri tedarikinde tüketici dostu olan Tahsildaroğlu’na, gıda tedariki konusunda perakende zincirlerine hiçbir sıkıntı yaşatmayan ve tüketiciye başarılı hizmet sunan Reis Gıda’dan mağaza satışlarını çok başarılı online satışlarla tüketiciye ürün sunan Mudo ve Twiggy’e ve şirketlerini dimdik ayakta tutarak bugünlere getiren Pegasus ve Soysal Danışmanlık firmasına kadar birçok söyleşiyi kitapta yer alıyor.

Söyleşiler Doç.Dr. Nurdan Tümbek Tekeoğlu tarafından İstanbul Ticaret Üniversitesi YouTube kanalında gerçekleştirilmiş ve daha sonra deşifre edilerek sözlü bir tarih çalışması olarak önsöz ve açıklayıcı yazılarla öğrenci ve iş dünyasının beğenilerine sunuldu. İkinci cilt Şubat ayında çıkacak.

Kitap, https://www.kitapyurdu.com/kitap/kriz-doneminde-stratejik-yonetim-1/626664.html sitesinden satın alınabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz