Ana Sayfa AVM Kozzy’den büyük kampanya

Kozzy’den büyük kampanya

Kozyatağı’nda alışveriş ve etkinlik faaliyetlerini bir arada sunan Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi dev bir kampanyaya imza atıyor. Kozzy, misafirlerine otomobilden akıllı telefona kadar birbirinden cazip hediyeler kazanma fırsatı sunuyor.

Alışveriş ve kültür sanatı bir arada sunan İstanbul Anadolu yakasının köklü alışveriş merkezlerinden Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, düzenlediği yepyeni kampanya ile ziyaretçilerini hediye yağmuruna tutuyor. 8 Ağustos – 7 Kasım 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek çekiliş kampanyası ile birbirinden özel hediyeler, Kozzy ziyaretçilerinin olacak.

Bir kişi Fiat EGEA’nın sahibi olacak

Kampanya süresince Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi’nde bulunan tüm mağazalardan 125 TL ve katlarında alışveriş yapan herkes her 125 TL’lik alışverişi için bir çekiliş şansı kazanacak. Kampanya tarihleri arasında, yaptıkları alışverişlerin faturalarını AVM içerisindeki kampanya bankosuna getirerek ücretsiz olarak verilen Kozzy Club Üyelik Formu’nu dolduran 18 yaş üzerindeki herkes, kampanyaya katılmaya hak kazanacak.

Kampanya sonucunda 1 adet Fiat EGEA HB Urban Plus 1.4 FİRE 95 HB araç, 1 adet Samsung Galaxy S7 akıllı telefon, 1 adet SamsungGalaxyTabe, 1 adet Samsung LED TV ve 1 adet Canon Powershot fotoğraf makinesi, 1 adet Dyson V6+Elektrik süpürgesi, 1 adet Dyson E DC33C Origin Elektrik Süpürgesi Kozzy ziyaretçilerine hediye edilecek.

Kozzy’nin dev kampanyasının kazananları, 18 Kasım 2016 tarihinde Kozzy AVM’de Milli Piyango İdaresi huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz