Ana Sayfa İNDEKS Koton Koton yeni sezonunu tanıttı

Koton yeni sezonunu tanıttı

Türkiye’nin moda ve perakende öncüsü Koton 2015-2016 Sonbahar- Kış sezonu için hazırladığı yeni koleksiyonlarını, Müzedechanga’da Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz ev sahipliğinde düzenlediği özel bir davet ile tanıttı. Lansmana Minnie by Koton Koleksiyonu’nun tasarımcısı Tuba Ünsalda katılım göstererek markanın heyecanını paylaştı.

Koton, düzenlediği özel bir davetle 2015-2016 Sonbahar-Kış kadın, genç kız (Oléby Koton), erkek, Jeans, iç giyim, çocuk, bebek ve aksesuar gibi koleksiyonları tanıttı. Stilinden ödün vermeyerek hem şık hem de sıcak bir kış geçirmek isteyen moda severler için hazırlanan Koton 2015 – 2016 Sonbahar – Kış Koleksiyonu ile ilgili olarak Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz “Türkiye’de hızlı modanın öncü markası olarak müşterilerimize sezon trendlerini özgün tasarımlarla çok geniş bir yelpazede sunuyoruz. Koleksiyonlarımızda yer alan parçaları farklı temalar altında her zevke uygun olarak hazırlıyoruz. 2015 – 16 Sonbahar – Kış sezonu için de tüm moda severlerin beğenisini kazanacak canlı ve enerji dolu geniş bir koleksiyon hazırladık” diye konuştu.

‘Glamorous Bohemia’ (Göz alıcı bohem) teması ile hazırlanan Koton 2015-2016 Sonbahar- Kış Koleksiyonu’nda göz alıcı, entelektüel ve bohem esintiler taşıyanparçalar yer alıyor. Ayrıca tasarımlarda kullanılan beklenmedik doku birliktelikleri vearomatik renk paletleri masumluğun ve çekiciliğin mükemmel bir kombinasyonunu sunarak yeni sezon trendlerine yepyeni bir yorum katıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz