Ana Sayfa Gündem Koton, Romanya’da 16. mağazasını açtı

Koton, Romanya’da 16. mağazasını açtı

Global bir moda markası olma yolunda ilerlemeye devam eden Koton, Romanya’da değerli bir yatırım daha yaparak ilk cadde mağazasını Lipscani Caddesi’nde açtı. Bin 842 metrekarelik bu mağaza ile Koton, Romanya’daki mağaza sayısını 16’ya çıkardı.

“Moda Koton’da” sloganı ile global arenada da emin adımlarla ilerleyen Koton, Lipscani Caddesi’nde açtığı 5 katlı ilk cadde mağazası ile Romanya’daki mağaza sayısını 16’ya çıkardı.

Koton’un 179’u yurt dışında, 291’i yurt içinde olmak üzere 470 mağazada, dünya genelinde ise 800’den fazla satış noktasında modanın en son trendlerini sunduğunu belirten Koton Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Yılmaz, “Amacımız moda olan her şeyin Koton’da olduğunu global arenada da göstermek. Bu hedeften hareketle açtığımız yeni ve geniş mağazalar ile, her zaman olduğu gibi yine müşterilerimizin iyi bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamaya çalışıyoruz.” dedi. Yılmaz Yılmaz aynı zamanda 2023 yılında 5 kıtada, en zengin ve en beğenilen koleksiyonlara sahip hızlı moda markası olma hedeflerini gerçekleştirmek için, yeni pazarlarda yer almanın ve mevcut pazarlardaki varlıklarını güçlendirmenin önemini vurguladı.

koton-romanya-magaza

Koton Lipscani Cadde Mağazası’nda, Kadın, Erkek, Kids, Baby, Jeans, Aksesuar, Partywear, Beauty, ve Beachwear koleksiyonlarının yanı sıra Koton’un moda dünyasının önemli isimleri ile işbirliği yaparak hazırladığı Dilek Hanif for Koton, Ebru Şallı Loves Koton Sport ve Minnie by Koton gibi özel koleksiyonları da yer alacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz