Ana Sayfa İNDEKS Koton Koton’da Black Friday indirimi başladı

Koton’da Black Friday indirimi başladı

Koton Black Friday başladı. Tüm dünyayı etkisi altına alan Black Friday indirim rüzgarı 24 Kasım itibarıyla Koton mağazalarında da etkisini gösteriyor. Yüzde 50’ye varan indirim fırsatı, Black Friday standlarında hafta sonu boyunca devam edecek.

Koton 2017-2018 Sonbahar/Kış sezonu koleksiyonları Black Friday kampanyası kapsamında, 24-26 Kasım tarihleri arasında yüzde 50’ye varan indirimle satışa sunuluyor. Kadın, erkek ve çocuk koleksiyonlarının yanı sıra beauty ve aksesuar koleksiyonlarını da kapsayan Black Friday kampanyası gardıropları yeni sezon ürünleriyle buluşturuyor.

En yeni ve en moda tasarımlarda indirim fırsatı
Black Friday döneminde Koton mağazalarından alışverişi tercih edenler, çocukların renkli dünyasına sunulan rengarenk ve eğlenceli kids koleksiyonuna, feminenleşen maskülen tasarımların ön plana çıktığı özgür ve özgün ruhlu kadın koleksiyonuna ve güçlü erkek stillerini yaratan erkek koleksiyonlarına yüzde 50’ye varan indirimlerle sahip oluyor. Sezonun ilk büyük indirim fırsatı Koton 2017-2018 Sonbahar/Kış Aksesuar Koleksiyonu ve Koton Beauty’de etkisini gösteriyor.

Özel koleksiyon iş birliklerinde de indirim dönemi
Sezon boyunca gerçekleştirdiği iş birlikleriyle ulaşılabilir lüks tasarımları mağazalarına taşıyan Koton, Black Friday kapsamında kapsül koleksiyonlarında da indirim fırsatı sunuyor. Arzu Sabancı, Can Bonomo, Dilek Hanif ve Zeynep Tosun tasarımları 24-26 Kasım tarihleri arasında yüzde 50’ye varan indirimlerle kampanya standlarında yer alıyor.

Seri sonu mağazalarında ve koton.com’da Black Friday etkisi
Trend öncüsü tasarımların avantajlı fiyatlarla satışa sunulacağı Black Friday Kampanyası seri sonu mağazalarında ve online alışverişin adresi koton.com’da da gerçekleşiyor.

Koton seri sonu mağazalarından yapılan 200 TL ve üzeri alışverişlerde yüzde 30 indirim uygulanırken, koton.com’da BF25 koduyla yüzde 25 indirim fırsatı sunuluyor. Mağazalarda 26 Kasım günü son bulacak Black Friday indirimi, koton.com’da 28 Kasım Salı, saat 08.00’e kadar devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz