Ana Sayfa AVM Köstebekgiller’den ‘Masallar Diyarı’ MOİ Sahne’de

Köstebekgiller’den ‘Masallar Diyarı’ MOİ Sahne’de

Beyazperdede elde ettiği büyük başarıyla dikkat çeken ‘Köstebekgiller’in yepyeni müzikali ‘Masallar Diyarı’, 22 Ekim Cumartesi günü İstanbul’un en renkli sahnesi MOİ Sahne’de çocukların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sevgi ve barış temalı ‘Masallar Diyarı’ müzikalinde minik sanatseverler hem eğleniyor hem de öğreniyor.

Birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yapan Mall of İstanbul, İstanbul’un en renkli sahnelerinden MOİ Sahne’de, TRT Çocuk kanalında ve beyazperdede elde ettiği büyük başarıyla tanınan Köstebekgiller familyasının yepyeni müzikali olan ‘Masallar Diyarı’nı minik sanatseverlerin karşısına çıkarmaya hazırlanıyor.

Tiyatro uyarlamasını ve yönetmenliğini Tolga Güleryüz’ün yaptığı özenle hazırlanmış müzikalde, Köstebekgiller ailesinin sevilen karakterlerinden Mustafa Oral’ın sesiyle Boyo, Gizem Gülen’in sesiyle Süslü ve Sabanur Aksoy’un sesiyle Kösteban oynuyor.
22 Ekim 2016 Cumartesi günü saat 13.00’te sergilenecek olan Gergedan Yapım organizatörlüğündeki müzikal, sevgi ve barışı; dile gelen karakterleriyle anlatıyor. Kişileşen hayvanlar ve bitkiler, sevgi ve barışın ne kadar da güzel ve birleştirici olduğu olgusunu eğlenceli olduğu kadar öğretici bir şekilde masallar diyarının büyülü atmosferinden aktarıyor.

Mutlu nesiller, barış ve sevgi dolu bir dünya inşa edebilir. Bunun önemini kavrayıp titizlikle, özel olarak çocuklar için hazırlanan ‘Masallar Diyarı’ müzikalini kaçırmak istemeyenler, MOİ Sahne gişeden ve www.biletix.com’dan bilet temin edebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz