Ana Sayfa Gündem Konyalı Saat’e önemli atama

Konyalı Saat’e önemli atama

Perakende sektörünün önemli markalarından Konyalı Saat, yönetim ekibine önemli bir ismi dahil etti. Nurhan Keser Tarakçı, Konyalı Saat Kiralama Müdürü oldu.

Sektörde önemli deneyimleri bulunan Nurhan Keser Tarakçı, başarılarına bir yenisini ekleyerek Konyalı Saat Kiralama Müdürü oldu.

Tarakçı, 2008-2011 yılları arasında Artaş Grup’ta Kiralama ve Kiracı İlişkileri Müdürü olarak görev aldıktan sonra bu dönemde Armoni Park Alışveriş Merkezi’ndeki kiralık mülk ve eşyaları güvenli kiracılar ile buluşturarak önemli başarılar elde etti. 2011-2014 yılları arasında Kiralama Müdürü olarak görev yaptığı Historia AVM’de kiralama sürecinin yönetimini üstlenen Tarakçı, sözleşme takibi, verimlilik hesapları, kira pazarlıkları, performans yönetimi gibi kilit konularda etkili stratejiler geliştirip uyguladı.
2014-2022 yılları arasında ise JLL Türkiye’de Kiralama Müdürü olarak görev alan Tarakçı, alışveriş merkezi kiralama aktivitelerini başarıyla yönetmiş, finansal değerlendirmelerde bulunarak kiralama kararları alarak yatırımcılar ile güçlü ilişkiler kurdu.

2022 yılı itibariyle Locations Gayrimenkul ve Danışmanlık bünyesinde İş Geliştirme Direktörü olarak göreve başlayan Nurhan Keser Tarakçı, sektördeki tecrübesi ve uzmanlığı ile yeni projelerin belirlenmesi, iş fırsatlarının değerlendirilmesi, müşteri ilişkilerinin sürdürülebilirliği ve marka danışmanlığı alanlarında liderlik yaptı.

Konyalı Saat Kiralama Müdürü Nurhan Keser Tarakçı, yeni görevine başlamasıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Perakende sektöründeki tecrübelerimle Konyalı Saat’in büyümesine ve başarılı projelere imza atmasına katkı sağlamak için sabırsızlanıyorum. Yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımlarla markamızı daha da ileriye taşıyacağımıza inanıyorum” dedi.

1 YORUM

  1. Harika bir seçim…çok tebrikler Nurhan Hanım&Konyalı Saat, hayırlı olsun…nice başarılara…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz