Ana Sayfa İNDEKS Vestel Köfteci Ramiz dijital dönüşüm için Vestel dedi

Köfteci Ramiz dijital dönüşüm için Vestel dedi

Vestel, 1928 yılından bu yana hizmet veren Türkiye’nin önde gelen restoran zinciri Köfteci Ramiz’le dijital bilgilendirme ekranları ve içerik yönetimi için anlaşmaya imza attı. Vestel, 140’tan fazla restoranı bulunan ve gün geçtikçe sayısı artan Ramiz ile yaptığı anlaşma ile restoranlarını Vestel Menuboard’ lar ile dijital dönüşümüne başladı.

Vestel, Türkiye’nin köklü markalarından Köfteci Ramiz ile yeni bir anlaşmaya imza attı. Yerel tatlarını hassasiyetle koruyan Ramiz, global gıda zincirleriyle eş zamanlı olarak teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak, müşterilerine tatlarını artık daha etkili bir şekilde sunuyor. Ülke genelinde kendine ait tüm restoranlarında ve franchise’ larında, aynı ürünü aynı kalitede sunmayı prensip edinmiş olan Ramiz, Vestel Menuboardları sayesinde, tüm müşterilerine aynı anda ulaşıp, onları hem bilgilendiriyor hem de kampanyalarından haberdar ediyor.

Ramiz Kurumsal İletişim Direktörü Pınar Taşkınlar “Restoranlar için adeta vitrin görevi üstlenen Menuboardlarında Vestel’i tercih etmesinin nedeni olarak gelişmiş Vestel ürün teknolojisinin yanında, Vestel’in bu konuda bir çok gıda zinciriyle olan kurduğu kesintisiz iletişimi ve 7/24 satış sonrası hizmetleriyle verdiği güven olduğunu belirtti”

Müşteri memnuniyetini ilke edinen Vestel, yapılan anlaşma kapsamında içerik yönetiminin de sorumluluğunu üstleniyor. Menuboard’larda, fiyatlı ürün görselleri ve kampanyaların yanı sıra ilerleyen zamanlarda özel videolar ve uygulamalar da yer alacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz